Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Losowo: Usterki rozprzestrzeniają się w horrorze Pokemon Scarlett i wirus Violet

Losowo: Usterki rozprzestrzeniają się w horrorze Pokemon Scarlett i wirus Violet

Zdjęcie: Nintendo Life/Kate Gray

Być może to słyszałeś Pokemon szkarłatny i fioletowy Wypuszczono ich w… trochę naród. Chociaż może to być wielkim rozczarowaniem dla większości osób, które wydają na grę blisko 100 USD, jest to również świetne źródło rozrywki w mediach społecznościowych, ponieważ ludzie odkryli, że nowa funkcja kooperacji dla wielu graczy jest bardzo Właściwie bujny.

Nie jesteśmy do końca pewni, co powoduje te problemy, ale integracja innych graczy w przerywnikach filmowych i przechodzeniu wydaje się powodować naprawdę przerażający fizyczny horror. Są gigantyczne, wydłużone ludzkie ciała, oburzające niemożliwości wykręcania rąk i twarze, które idą chaotycznie.

Spójrz:

Znaleźliśmy nawet jeden błąd. Okazuje się, że możesz umieścić aparat do selfie na ścianie, aby zrobić tylko rysy twarzy swojej postaci Muzyka pop Na zewnątrz, co tworzy te przerażające twarze:


Nawet poza trybem wieloosobowym istnieje możliwość wystąpienia bardzo zabawnych/irytujących rzeczy, ponieważ wydaje się, że Pokémon może tylko, zsunąć się w przepaść:


A wielu graczom bardzo łatwo jest samemu wyjść poza granice:


Nie możemy się zdecydować, czy wolimy jak najszybciej naprawić te błędy, czy wymyślić, jak sprawić, by pojawiały się w naszej grze, abyśmy wszyscy mogli dołączyć do zabawy.

Czy spotkaliście się z takimi usterkami? Powiedz nam w komentarzach!

READ  Niestandardowe modele NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti zostały podobno wycofane z powodu problemów z BIOS-em i projektami