Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Losowo: trenerzy Pokémon Scarlet i Violet wykryli usterkę Legendary BLJ

Losowo: trenerzy Pokémon Scarlet i Violet wykryli usterkę Legendary BLJ

Obraz: Firma Pokémon

Jak być może już widzieliście, Pokemony Scarlet i Violet Zawiera specyficzną usterkę, którą można wykorzystać do wykorzystania gry na różne sposoby. To w zasadzie odpowiednik Pokemona Super Mario 64Haniebny Skok w dal z powrotem Usterka – często skracana do BLJ.

Ten ruch był ściśle związany ze sprintem w wersji Super Mario 64 z 1996 roku cętkowany też w Legendy Pokémon: Arceus W momencie premiery został zauważony w kolorze karmazynowym i fioletowym. To tak proste, jak wejście na legendarny Corydon lub Myridon, a stamtąd na Mt. Możesz nawet szybko tworzyć części gry. Oto spojrzenie:

Centro Pokémon: „Błąd został odkryty w #ScarletViolet, który umożliwia wczesne skalowanie. Koraidon/Miraidon normalnie ślizgałby się, gdybyś próbował skoczyć i wspiąć się na zbocze bez posiadania umiejętności, ale okazuje się, że jest to tak proste, jak skok do tyłu, więc nie ma poślizgu. ”

Jeśli w ogóle chodzi o Game Freak lub The Pokémon Company, mogą wydać łatkę. Na razie jednak – jest w grze i prawdopodobnie możesz sam go wypróbować, pod warunkiem, że masz kopię Scarlet lub Violet.

Czy próbowałeś tego niesławnego ruchu Super Mario 64 w nowych grach Pokémon? Daj nam znać w komentarzach.

READ  Linus Tech Tips wstrzymuje produkcję, ponieważ kontrowersje trwają