Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Losowo: ten dzieciak próbował sprzedać cenną talię kart Pokemonów, aby uratować chorego szczeniaka

Ośmioletni Bryson Clement z Wirginii w USA martwił się o swojego psa. Szczeniak, Bruce, był ospały i zachowywał się inaczej – wcale nie jak szczeniak. Po zabraniu biednego szczenięcia do weterynarza zdiagnozowano u niego parwowirusa, zakaźnego wirusa, który pojawia się głównie u psów. Parvo jest bardzo niebezpieczne i może prowadzić do śmierci, szczególnie u młodszych psów, więc gdy koszt leczenia sięgnął 700 dolarów, rodzina była zrozpaczona.

„To mnie trochę zasmuciło, ponieważ zazwyczaj mój brat i siostra bawią się razem i nie mam z kim się bawić” – powiedział Bryson. Do lokalnej stacji informacyjnej Local12. „Zwykle gram z Brucem.”

Bryson wziął to na siebie i zrobił przydrożną budkę z napisem „4 SPRZEDAŻ Pokemonów”. Jako wielki fan serii, Bryson posiadał wiele kart Pokémon, a biorąc pod uwagę, że obecnie istnieje ogromny skok cen, nie było złym pomysłem, aby spróbować je sprzedać, aby zebrać pieniądze.

Ale kiedy matka Bryson, Kimberly Woodruff, zobaczyła zdjęcie przedstawiające próbę pomocy syna w pokryciu kosztów weterynarza, stworzyła GoFundMe o nazwieTylko chłopiec, który próbuje uratować swojego psa„Zebrać pieniądze bez utraty przez Brysona jego cennej kolekcji. Początkowy cel wynosił 800 dolarów, ale historia zainspirowała ludzi, a ponad 150 dawców było w stanie zebrać 5420 dolarów. Dodatkowe pieniądze zostaną przeznaczone na wydatki medyczne innych chorych psów w powierzchnia.”