Tech

Losowo: iPhone 13 Pro Max firmy Apple ma większą pojemność baterii niż Nintendo Switch

Zdjęcie: Jabłko

Apple właśnie ogłosiło swoje nowe, lśniące tablety na 2021 rok i wśród mnóstwa produktów rocznie O mały Ulepszenia Większa pojemność baterii to jedno z największych ulepszeń w całej gamie iPhone’a 13.

Średnio rozmiar baterii podskoczył o 13 procent w porównaniu z zeszłorocznymi modelami, co oznacza, że ​​zbliżamy się do rozmiaru baterii obserwowanego w Nintendo Switchu — ale w smartfonie.

W rzeczywistości bateria iPhone’a 13 Pro Max o pojemności 16,75 Wh oznacza, że ​​pokonuje on ogniwo zasilające Nintendo Switch, którego moc znamionowa wynosi 16 Wh. Ta sama bateria została znaleziona w następnym Model OLED Nintendo Switch, bardzo.

Oczywiście poza prostym porównaniem pojemności nie ma powodu, aby te dwa urządzenia przeciwstawiać sobie, bo robią zupełnie inne rzeczy. iPhone 13 Pro Max powinien działać przez cały dzień, ponieważ jest przede wszystkim urządzeniem komunikacyjnym – podczas gdy Switch jest dedykowaną platformą do gier i nie musi robić takich rzeczy, jak łączenie się z wieżami sygnałowymi 5G i tym podobne. Warto też zauważyć, że iPhone 13 Pro Max pakuje ekran o wyższej rozdzielczości i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Aha, i kosztuje to aż 1099 USD / 1049 GBP.

Warto jednak zauważyć, że kiedy Switch został uruchomiony na początku 2017 roku, iPhone 7 i 7 Plus były aktualnymi telefonami Apple. iPhone 7 został wyposażony w baterię 7,45 Wh, podczas gdy większy iPhone 7 Plus miał wersję 11,10 Wh. Daje to dobre wyobrażenie o tym, jak daleko zaszły smartfony w okresie życia Switcha.

READ  Możesz teraz wyszukać i znaleźć Cyberpunk 2077 w PlayStation Store

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment