Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Losowe: Super Mario Odyssey Easter Egg prezentuje akcesoria Nintendo

Losowe: Super Mario Odyssey Easter Egg prezentuje akcesoria Nintendo

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Nintendo przy wielu okazjach aktywnie demonstrowało, jak bardzo dąży do perfekcji w swoich grach. Dopiero niedawno my Wyróżnij inteligentne jajko wielkanocne starannie złożona do ostatniej dawki The Legend of Zelda: Breath of the Wild Dodatkowa scena jest wyświetlana, jeśli zrobisz zdjęcie określonej mapy w grze. Teraz jest Super Mario Odysejapod światłami.

Jak wyjaśnił użytkownik Twittera Bulion obiadowy MarioZauważysz, że wszystkie postacie Ropuch z Grzybowego Królestwa noszą kapelusze. Jeśli kiedykolwiek porozmawiasz z jednym z nich, wspomni, że Peach przywiozła go ze sobą z księżyca jako pamiątkę. W dość sprytnym szczególe, jeśli wykorzystasz postacie Ropuch Zanim Jeśli chodzi o powrót Peach, zauważysz, że nie noszą jeszcze żadnych czapek, ponieważ jeszcze ich nie mają!

Cóż za ładny wyświetlacz dla oka Nintendo, aby uzyskać więcej szczegółów! Oczywiście możemy też być dość cyniczni i dać to modelom kapeluszy, które nie pojawiają się z takiej odległości, ale wydaje nam się, że Nintendo celowo dodało te drobne szczegóły do ​​gry. W końcu narracja ma sens, prawda?

Wspaniale jest być stale przypominanym o ilości pracy, jaką Nintendo wkłada w swoje gry. Takie szczegóły można było łatwo pominąć, a mimo to przegapilibyśmy zdecydowaną większość graczy. Teraz już wiesz!

Co myślisz o tym małym jajku wielkanocnym Super Mario Odyssey? Czy znalazłeś inne, które chciałbyś wyróżnić? Dowiedzmy się!