Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Losowanie gry pojedynczej mężczyzn 2023 French Open, drabinka

Losowanie gry pojedynczej mężczyzn 2023 French Open, drabinka

Kontuzjowany 14-krotny mistrz nie zagra w losowaniu gry pojedynczej mężczyzn French Open Rafael Nadal Po raz pierwszy od 2004 roku Coupe des Mousquetaires są gotowe do odbioru.

Główne losowanie rozpoczęło się w niedzielę na żywo paw.

Novak Djoković Nie tylko po to, by ubiegać się o trzeci tytuł na Rolandzie Garrosie, ale także by podnieść swoje trofeum z 23. Wielkiego Szlema i przełamać remis z Nadalem najwięcej w historii mężczyzn.

French Open: harmonogram transmisji | Loteria kobiet

Ale numerem 1 jest Hiszpan Carlosa Alcarazaktóry wygrał US Open w zeszłym roku, stając się w wieku 19 lat najmłodszym graczem, który wygrał turniej główny od czasu pierwszego tytułu Nadala French Open w 2005 roku.

A teraz Cars chcą zostać drugim najmłodszym graczem, który wygrał Rolanda Garrosa od 1989 roku, po oczywiście Nadalu.

Alcaraz opuścił Australian Open w styczniu z powodu kontuzji prawej nogi, ale od tego czasu zdobył 30-3 z czterema tytułami. Warto zauważyć, że w tym roku nie zmierzył się z Djokoviciem. Mogli spotkać się w półfinale.

Rosyjski Daniel Miedwiediew, która przegrała w pierwszej rundzie French Open w 2017, 2018, 2019 i 2020 roku, poprawiła się na glinie. Wygrał Italian Open, ostatni turniej na kortach ziemnych na wysokim poziomie przed French Open, jako rozstawiony z numerem 2, wyprzedzając Djokovica.

numer 9 Taylora Fritzanr 12 Franciszek Tiafoe i nr 16 Tommy Paul Są najwyżej rozstawionymi Amerykanami i wszyscy chcą zostać pierwszym Amerykaninem, który od tego czasu awansował do ćwierćfinału French Open. Andrzej Agassi w 2003 roku. Od tego czasu pięciu różnych mężczyzn z All-American połączyło siły, aby przejść do czwartej rundy osiem razy.

więcej: Wszystko, co musisz wiedzieć o French Open 2023

OlympicTalk jest włączony Nowości Apple’a. woleliśmy!

READ  Geraldine „Jean” Łobochowski 1938-2023 | Wiadomości, sport, praca

Losowanie gry pojedynczej mężczyzn French Open 2023