Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Loki, odcinek 5, Potwory w pracy, Major Grom Plague Doctor: Co obejrzeć 7 lipca

Od półfinałów Lokiego serialu Disney Plus Hotstar po jednoosobowy program Monsters Inc, oto dzisiejsza lista tytułów, które należy wziąć pod uwagę podczas przesyłania strumieniowego.

tytuł

program

język

Odcinek 5 serialu Loki z napisami Disney Plus Hotstar Plus język angielski
Potwory w akcji Disney Plus Hotstar Plus język angielski
Sąsiednia wojna Netflix hiszpański
Major Grom: Doktor Zarazy طبيب Netflix Rosyjski
miłośnicy kotów Netflix język angielski
psy sezon 2 Netflix język angielski
Almir: 97 Netflix polerowanie

Loki Odcinek 5: Disney Plus Hotstar

Tak, powoli zbliżamy się do końca serii Loki Marvel Studios. Czwarty odcinek Toma Hiddlestona ujawnił szokującą tajemnicę i był świadkiem śmierci ważnej postaci. Co czeka boga psot?

Potwory w akcji: Disney Plus Hotstar

Jeśli kochasz uniwersum Disney’s Monsters Inc, prawdopodobnie zakochasz się w jego programie, w którym występują głosy Kelly Marie Tran, Billy Crystal, Johna Goodmana, Bena Feldmana i innych.

Główny lekarz zarazy, pan młody: Netflix

Rosyjski film o superbohaterach, którego akcja rozgrywa się wokół detektywa i jego partnera w obliczu zamaskowanego strażnika? Wygląda na niezłą zabawę. Wydany w maju w Rosji film otrzymał w dużej mierze pozytywne recenzje.

Bagno ’97: Netflix

Ten polski dramat ma wszystkie składniki ciekawego thrillera. „Powódź stulecia ujawnia kolejne ciało w Grunty Forest, a wraz z nim korupcja i oszustwo lat 90. oraz długo skrywane tajemnice II wojny światowej” – głosi oficjalne hasło.

Koty: Netflix

Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt lub „człowiekiem kotów”, Cat People powinien być na twojej ulicy. Jest to serial dokumentalny o wyjątkowej i wspaniałej więzi, jaką koty łączą ze swoimi kocimi towarzyszami.

Psy Sezon 2: Netflix

Psy wracają na kolejny sezon! Oficjalne streszczenie programu brzmi: „Ich miłość do psów – i miłość ich psów do nich – staje się siłą napędową astronauty, brazylijskiego księdza, opiekuna maskotki z college’u i nie tylko”.

READ  Kalendarz społeczności | Geelong niezależny

Wojna z sąsiedztwa: Netflix

W oficjalnym podsumowaniu rodzinnego dramatu czytamy: „Po wygraniu domu na loterii skromna, ale kochająca rodzina Lopezów przenosi się do eleganckiej dzielnicy, gdzie aroganccy Espinosa witają ich chłodno”.