Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

LOKI i DOCTOR STRANGE Scenarzysta sequeli, Michael Waldron, dodał żart „Thanus” do Avengers: QUANTUM ENCOUNTER

The Avengers: Spotkanie kwantowe Doświadczenia Disneya na statkach wycieczkowych pokazują, że Ant-Man w końcu zajmuje się popularnymi memami „Thanus”, a Disney Imagineer ujawnił teraz rolę Marvel Studios w tym filmie…

od tego czasu Avengers: Koniec gry Wydany w 2019 roku fani zastanawiali się, dlaczego Ant-Man po prostu się nie skurczył, nie wspiął się do tyłka Thanosa i nie popchnął Mad Titana od środka. Nie jesteśmy całkowicie zszokowani, że Marvel Studios nie poszło trasą „Thanus”, ale Scott Lang (Paul Rudd) zajmuje się tym na statku wycieczkowym Disney Wish.

Zamiast zachować go do nadchodzącego filmu lub programu telewizyjnego, wspomniano o nim podczas Avengers: Spotkanie kwantowe W rolach głównych występują także The Wasp (Evangeline Lilly), Kapitan Ameryka (Anthony Mackie), Kapitan Marvel (Brie Larson), Pani Marvel (Iman Vellani) i Ultron (Ross Marquand).

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z fandomDanny Handke, starszy dyrektor kreatywny Walt Disney Imagineering, wyjaśnił, jak zakończył się ten moment w serialu.

„w [Walt Disney] Wyobraź sobie, że piszemy scenariusze do naszego programu, a następnie Marvel zatrudnia pisarza, który pomoże nam w pewnym sensie ulepszyć i dopracować dialog. I to był Michael Waldron” On tłumaczy. „[Marvel Studios president] Kevin [Feige] Zaprosił Michaela, aby pomógł nam napisać nasz scenariusz i dodał ten żart.

Ponieważ jest to jedno z pierwszych publicznych wystąpień Scotta Langa, na początku występu był trochę niezręczny. I nigdy wcześniej nie przemawiał jako mściciel przed publicznością na żywo. [Waldron] Ukryj tam ten żart, ponieważ pojawia się ten rodzaj nerwowości [Scott’s] Próbuje wyjaśnić: „Tak, wszyscy o tym myślą. To nieprawda”.

Jeśli chodzi o reakcję Rudda, Handk dodał, że aktor był na pokładzie i już obsadził swoją rolę w wymianie, którą możecie obejrzeć w poniższym tweecie. Paul mówi: „O tak, wiem coś o memie. „Zrobił to po swojemu, ponieważ jest mózgiem improwizacji. Zostało dostarczone od razu. Cieszę się, że stało się to tym, o czym wszyscy mówili. Nie spodziewałem się tego!”

READ  Trójkąt smutku zdobywa Złotą Palmę na Festiwalu Filmowym w Cannes

Waldron staje się coraz bardziej zajęty w MCU. Po pełnieniu funkcji redaktora naczelnego lokiukuty Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa Od tego czasu zmieniłem biegi, aby napisać Gwiezdne Wojny Film Kevina Feige’a. Bylibyśmy jednak zszokowani, gdyby pokaz statków wycieczkowych Disney Wish był ostatnim razem, gdy pracował nad tymi postaciami Marvela.

Ant-Man i Osa: Quantumania Zaplanowano, że trafi do kin 17 lutego 2023 roku.