Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lodowy świat: Galaxy S22 Ultra będzie miał wbudowany rysik S Pen

Seria Galaxy Note nie żyje, niech żyje… Galaxy S22 Ultra? leksykon Lodowy świat Dwa niezależne źródła poinformowały, że nowy flagowiec serii S będzie miał gniazdo na rysik.

S21 Ultra był pierwszym telefonem spoza Note obsługującym S Pen, ale konieczność użycia specjalnego etui tylko po to, aby umieścić rysik, nie była idealna. Twierdzi się, że nowy Ultra rozwiązuje ten problem, ale będzie wymagał pewnych poprawek projektowych.

Na początek ekran będzie miał proporcje 19,3:9, identyczne jak w Galaxy Note20 Ultra (wszystkie telefony S21 mają ekrany 20:9). Oznacza to, że telefon będzie szerszy, potencjalnie ustępując miejsca rysikowi. Ponadto rogi urządzenia będą prawie mniejsze niż w serii S21, chociaż należy pamiętać, że jest ono dość kwadratowe, podobnie jak Notes.Galaxy Note20 Ultra ma bardziej ukośną konstrukcję niż S21 Ultra

Pomimo konieczności zrobienia miejsca na rysik wewnątrz ramki telefonu, lód Pisze, że pojemność baterii wyniesie 5000 mAh (500 mAh więcej niż w Note20 Ultra i identycznie jak w S21 Ultra).

Jeszcze nie widzieliśmy wiarygodnych renderów Samsunga Galaxy S22 Ultra, które mogłyby potwierdzić historię kompaktowego S Pena. Oczywiście do premiery S22 za kilka miesięcy (prawdopodobnie nastąpi to w styczniu 2022 r.), trudno więc uzyskać wiarygodne informacje.

Źródło (po chińsku)

READ  Pakiet Diablo 4 Xbox Series X powinien być jeszcze fajniejszy