Lizbona udaremnia próbę powrotu Polski

LIZBONA – Polski powrót w czwartej kwarcie przeciwko Lizbonie w sobotę w meczu piłki nożnej klasy D na Thompson Field dał Greyhounds zwycięstwo 20-16 w finale sezonu zasadniczego obu drużyn.

Rycerze (2-4) mieli ostatnią szansę na objęcie prowadzenia, ale podanie Lagana O’Driscolla spadło w powietrze i zostało przechwycone przez Greyhounds (3-3). Polski trener Gus Leplank mówi, że gdyby jego drużyna złapała piłkę, mogłaby wygrać mecz na Touchdown.

Lizbona objęła prowadzenie 20:0 w czwartej kwarcie dzięki dwóm przyłożeniom Nicka Blaira i jednej Colby’emu Levacierowi.

Trener Lizbony, Chris Gates, powiedział: „Nasza linia ofensywna była dziś dla nas silna, a nasze plecy biegły za nimi.

Isaac Field sprowokował powrót Rycerzy. Jego 48-jardowa piłka została zablokowana przez charty w czwartej kwarcie, a Polska odrobiła straty w Lizbonie 8. Doprowadziło to do pięciopolowego biegu przyziemienia na 4 jardy i biegu na 2 punkty.

Po czwartym postoju w pobliżu Knights Midfield, Fifield złapał przepustkę ekranową od O’Driscolla i przejechał 58 jardów do przyziemienia. O’Driscoll połączył siły z Nickiem Abe, aby uzyskać dwupunktową konwersję.

Polska ponownie zatrzymała Lizbonę, aby odzyskać piłkę, ale przechwycenie zakończyło się wkrótce potem.

„Moje dzieci grały cztery czwarte piłki nożnej” – powiedział Leplong. „Starali się bardzo we wszystkich czterech kwartałach. To dobry wysiłek ”.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.