Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Livestream Polska: Krakow Kings @ Bytkosk Archers, 1 maja, 16:00 CET (16:00, 10:00 i ET)

Grafika: Igor Lazarevic

Plik Bytkoscy łucznicy (1-0) Gra jako gospodarz Kraków Kings (1-0) W turnieju drużyn, które przegrały we wczesnym sezonie Polska Liga Piłkarska.

Obie grupy biorą pod uwagę P.F.L. Fani muszą być kandydatami na czarne konie do tytułu i udowodnić innym członkom ligi, że są prawowitymi mistrzami.

Plik Crago Kings Dwa tygodnie temu gwóźdź wygrał gorycz Buntownicy ze Śląska 21-20. W ostatniej sekundzie mecz doszedł do dwupunktowej zmiany Kings Sprzęgło bezpieczeństwa zatrzymane. Defensywnie, Kings Odbiorca podatku Philip Switchovich Największą wygraną w drugiej kwarcie zapewnił mu zwycięstwo jako zwycięzca.

Niebezpieczny, Kraków Miał trzy punkty zwrotne, które utrzymywały przeciwników w grze. Przestępstwo, które popełnili, pochodziło prawie wyłącznie z ucieczki Alonso Brock Przebiegł ponad sto jardów i trafił przyłożenia wszystkich trzech drużyn. Szukaj Kings I rozgrywający Philip Mosicki Zaręczać się Borsuk W grze z podaniem mogą strzelić gola zawodnikowi w powietrzu i na boisku Łucznicy Bezpieczeństwo.

Krakow Kings @ Bytkosk Archers, 1 maja, 16:00 CET (16:00, 10:00 i ET)

Philip Mosicki Aplikuj za pomocą Fitocosks:

Łucznicy mają w tym roku dobrą drużynę. Dołączenie byłych zawodników Kidney Seahawks w ciągu ostatniego roku, wraz z pojawieniem się polskich talentów, takich jak Wojciech Pearce, czyni ich prawdziwymi rywalami obok importowanych gwiazd Jacka Schmeinza, Areka Seiloga, Javiera Karasko i Robbiego Wallace’a. Cieszymy się z wyzwania. Musimy pokonać każdą drużynę, aby wygrać w tym roku. Jednak w tym tygodniu skupimy się tylko na grze Archer. Aby odnieść sukces, bardzo ważna jest realizacja planu gry przygotowanego przez trenerów Sodzzewskiego i Jacksona, wymuszanie punktów zwrotnych, poruszanie piłką, a nie strzelanie sobie w stopę w zespołach przestępczych i specjalnych jak tydzień temu.

W dniu przyjazdu Łucznicy, Po strzale w drugim meczu sezonu idą dużo szybciej Warszawskie Orły 49-7. Dmuchawa była częścią wspaniałej gry Łucznicy Rozgrywający Jack Siemens, Był podekscytowany widokiem zaawansowanego i atletycznego stylu gry, kiedy rozszerzył grę i był w stanie znaleźć swoich odbiorców i poruszać drążkami poruszającymi piłkę.

READ  Coco 2021 Best Pitch idzie do polskiej She

W odniesieniu do bezpieczeństwa Fitocosks Prześladowanie rozgrywającego, wymuszanie punktów zwrotnych, a nawet uderzanie w potykającą się poprawę. W tym tygodniu stawienie czoła potężnym będzie dla nich trudnym zadaniem Kings Uruchomiona gra.

Znowu w obronie Javier Carrasco Zwycięstwo z zeszłego tygodnia i nadchodzący mecz Kraków:

Zwycięstwo na początku sezonu to zawsze wspaniałe uczucie, gra jest doskonałym przykładem wspaniałej pracy zespołowej i wysiłku zespołowego. Myślę, że musimy poprawić dwie rzeczy, tak jak wszyscy. Mamy graczy i talent, aby robić to co tydzień. Jesteśmy gotowi do gry z Krakow Kings w najbliższą sobotę i nadamy ton już od pierwszego kickoffu.

Ta gra jest bliska, ponieważ umiejętności tych dwóch drużyn dobrze do siebie pasują. To byłby świetny test, aby zobaczyć, jak ci zawodnicy play-offów pasują do siebie Polska Liga Piłkarska Pora roku.

Sprawdź grę na żywo tutaj. Krakow Kings @ Bytkosk Archers, 1 maja, 16:00 CET (16:00, 10:00 i ET)

Bydgoska Lista Łuczników (Kliknij, aby powiększyć)

Krakowska lista królów (kliknij, aby powiększyć)