Top News

Livestream Poland: Warsaw Eagles @ Warsaw Mets, 6 czerwca, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

Grafika: Igor Lazarević

Warszawa Mets (0-4) będzie traktować swoich rywali z różnych miast Warszawskie Orły (0-4) niedziela, 6 czerwca Polska Liga Piłki Nożnej Wieje jego sezon regularny.

Drużyna musi odejść z boiska z pierwszym zwycięstwem w sezonie Polskie Kapitał amerykański Prawa do dumy piłkarskiej.

Po złamanym sercu 40-37 strat w zeszłym tygodniu Sokoły Taichi, Warszawa Mets Chętnie awansują na kolumnę zwycięzców, ponieważ ich sezon to tragiczna historia bliskich porażek. Dawny Uniwersytet Teksasu Pathfinder David Ash co tydzień gra w to niebezpieczne wydarzenie Spotyka się Przestępczość wydaje się być znacznie lepsza niż ich rekord. Dawny Longhorn Rzucając do trzech przyłożeń, w zeszłym tygodniu pobiegł na inne miejsce na Bourne Burner. Ash jest obecnie dołączony w pierwszej kolejności Polska Liga Piłki Nożnej Z dziewięcioma podaniami przyłożenia.

Jeśli chodzi o obronę, dobrze zagrali wyróżniający się obrońca Zachary Blair i obrońca Rufail Khalifa. Przechwytywanie nurkowania przez gracza i solidny sprzęt pomogły Mets pozostać konkurencyjnymi w zeszłym tygodniu, gdy przeszli od stóp do głów z zespołem, który jest na szczycie ligowych poziomów.

Warsaw Eagles ார் Warsaw Mets, 6 czerwca, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

Blair skomentowała dzisiejszy mecz Orły:

„Ponieważ obie drużyny mają przed sobą jaja kacze, myślę, że wiele zespołów powinno sprawdzić, czy możesz być ostatnim rozstawionym w tegorocznych play-offach”.

Przez miasto Warszawskie Orły Spójrz wstecz po przegranej 28-0 Kraków Dwa tygodnie temu. Rozgrywający Shawson Mumbley ma w tym tygodniu rywalizować z rywalami z Crosstown i zdobyć kilka punktów na tablicy.

Mambo podkreślił wagę turnieju w tym tygodniu:

„Każdy mecz jest zdecydowanie równie ważny. Największy, jaki mogę powiedzieć, jest przed tobą. To kolejna przed nami. Nie przepadam za gadaniem śmieci, ale tak, te dwie drużyny się nie lubią. Jedno miasto, dwie drużyny w I lidze, niczego innego bym się nie spodziewał. Ponieważ jesteśmy w tej samej sytuacji i potrzebujemy wygranej, aby zdecydować, czy oglądać postsezon, gra ma również większą stawkę. Mam nadzieję, że obaj (Orły i Mets) poczujemy, że możemy wygrać w ten weekend. Oczekuję, że wszyscy wyjdą i zostawią wszystko, co dostali na boisku. To jest ogromne. “

Szukaj litewski Napastnik Reynolds Masevisius i starszy obrońca Darian Winston będą kluczowymi graczami w obronie. Winston jest graczem Dynamic Special Team, który szybko zyskał sławę jako jeden z najlepszych powracających z kopnięć w lidze. Nie zdziw się, jeśli dzisiaj znów zobaczysz go w strefie końcowej.

READ  Polski przegląd zasad dotyczących szczepień przeciwko wirusowi COVID szybko rośnie

Fani powinni spodziewać się zaciętego meczu, ponieważ obie drużyny widzą w tym turnieju największą szansę na wygranie pierwszego meczu sezonu i będą kontynuować walkę o ostatnie dostępne miejsce w playoffach.

Zobacz grę na żywo tutaj. Warsaw Eagles ார் Warsaw Mets, 6 czerwca, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

Lista Mets Warszawskich

Lista Warszawskich Orłów

About the author

Hanley Bennett

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment