Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Livestream Poland: Silesia Rebellions @ Warsaw Mets, 25 kwietnia, 15:00 CET (15:00, 09:00 i ET)

Grafika: Igor Lazarevic

Plik Warsaw Mets Ich kopnięcia Polska Liga Piłkarska Sezon na hosting Buntownicy ze Śląska (0-1) Niedziela, 25 kwietnia.

Plik Powstańcy Na głowę Warszawa 21-20 utrata po utracie ugryzienia paznokcia Crago Kings Kiedy w zeszłym tygodniu Spotyka się Postaraj się rozpocząć obiecujący sezon na właściwej stopie. Obie drużyny spotkały się ostatnio w ostatnim meczu sezonu regularnego sezonu 2020 Warszawa 35-20 zwycięstw.

Plik Warsaw Mets Wejście 2021, które bardzo różniło się od zeszłorocznej drużyny, zakończyło się rekordem 1-4, zdobywając w sumie 42 punkty za jednym przewinieniem, a 35 w finale. Plik Spotyka się Nowy główny trener zajął się tą kwestią Jack Hale Ten pierwszy przyniósł Uniwersytet Teksasu (NCAA D1) Rozgrywający David Ash. Z Longhorns, Ash Rzucił na 4728 jardów i 31 przyłożeń w 28 meczach. Plik Houston, Teksas Own zdecydował się przejść na emeryturę w 2014 roku z powodu serii problemów z kontuzjami, ale od tego czasu wycofał się z gry w piłkę nożną. Liga wiosenna Oraz udział w zgrupowaniu Carolina Panthers z NFL. Szukaj Szary Skieruj na starszego polskiego odbiorcę John Omalenchuk Wczesne i często w tym dopasowaniu:

Silesia Rebellions @ Warsaw Mets, 25 kwietnia, 15:00 CET (15:00, 09:00 i ET)

Defensywnie podatnik Chucky Blair Złączony Spotyka się. Gracz Fani mogą być znajomi Polska Liga Piłkarska Był geniuszem Bialistock Lawlanders W 2018 i 2019 roku. Gracz Solidny rdzeń łączy się z ochroną ołowiu Polskie Gracze, w tym defensywni obrońcy Zjedz Smolarskiego I linia obronna Daniel Tarnowski.

Gracz Na szczycie tego Spotyka się Przygotowanie do sezonu:

To było co najmniej ekscytujące z góry. Grając w stolicy mamy więcej ograniczeń i więcej blokad niż większość miast w Polsce. Ale system Mets jest liderem w przygotowywaniu rzeczy i upewnianiu się, że jesteśmy gotowi w ciągu tygodnia. Osobiście dla mnie osobiście importuję w Polsce od bardzo dawna w tym roku. Więc wiem dużo o lidze i jak się sprawy mają. Mets wykonali wiele ruchów poza sezonem, co nie jest tym samym zespołem, co w przeszłości. Uwielbiałem patrzeć na rankingi, wiele osób na nas liczy. Myślę, że w tym roku mamy potencjał, by zaskoczyć wiele osób!

Śląsk Lost the heartbreaker 21-20 w zeszłym tygodniu Crago Kings. Plik Powstańcy W czwartej kwarcie wymusił dwa przełomy i trzy przyłożenia. Rozgrywający Silesia John Mulin w ciągu dziesięciu sekund rzucił podanie na przyziemienie i było na 20-21. Po wynikach trener Salesky I to Powstańcy Wybierz dwa i wygraj. Po nałożeniu grzywny z góry Powstańcy Obsługiwane do ośmiu jardów, gdzie Śląsk Korzystanie z szybkości nazywane jest rozgrywką rozgrywającą Devian Young. Niestety Powstańcy Gra nie powiodła się i doprowadziła do utraty punktów.

READ  Pasja Karola na polskich pustkowiach - Pierwsze Wiadomości

Wczesna menopauza może być dobrą podszewką Powstańcy Pokazali olbrzymie rozmiary i pokazali swoją zdolność do walki w drodze powrotnej do gry. Widzi ich zgodność z Warszawa, Plik Powstańcy Obrona wymusiła trzy punkty zwrotne i musiała grać lepiej, przeciwko którym projekty musiały być skuteczne Spotyka się Atak przechodzący.

Gwiazda zeszłego tygodnia Devian Young Nalega Powstańcy Skoncentruj się na szczegółach w ich nadchodzącej grze:

„Skupiamy się na robieniu drobiazgów, aby dostać się do następnej gry, uzyskać właściwe rzemiosło i być o krok lepszym niż w poprzedniej grze. Szanujemy Metsów, ponieważ wiemy, że będą walczyć, więc nie mogą zostawić włączonego gazu po obu stronach, ponieważ mają duże QB, WR. Rdzeń i w zasadzie najlepszy atak, a obrona jest moim zdaniem najbardziej atletycznym LB

Nieudany sezon 2020 został przełożony Warsaw Mets Przyprowadź nowego trenera i intrygującego rozgrywającego. Tajemniczy nowy wygląd Spotyka się Powinien dobrze pasować do jednego Buntownicy ze Śląska Drużyna, która była kilka metrów od zwycięstwa w zeszłym tygodniu.

Sprawdź grę na żywo tutaj. Silesia Rebellions @ Warsaw Mets, 25 kwietnia, 15:00 CET (15:00, 09:00 i ET).

Lista Warsaw Mets (kliknij, aby powiększyć)

Lista śląskich powstańców (kliknij, aby powiększyć)