Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lista PS Plus Essential na luty 2023 wyciekła wcześniej

Kolejny dzień, kolejny wyciek PS Plus i wygląda na to, że OlliOlli World, Destiny 2: Beyond Light, Evil Dead: The Game i Mafia Definitive Edition są już w drodze do subskrybentów PS Essential.

We wszystkie cztery można grać na konsolach PS4, a OlliOlli World, Destiny 2: Beyond Light i Evil Dead: The Game są zoptymalizowane również na PS5.

10 bardziej ekscytujących gier, w które nie możemy się doczekać w 2023 roku – zgodnie z Twoją sugestią!

Jak to zwykle bywa, wieści pochodzą od naszego starego przyjaciela Billbil-kun, który od miesięcy niezawodnie ujawnia informacje o darmowym składzie PS Plus za pośrednictwem francuskiego forum.

Twierdzą, że gry będą dostępne od 7 lutego do 6 marca włącznie i ostrzegają, że Mafia DE może zostać zastąpiona w niektórych regionach. Nie wiemy jednak jeszcze gdzie i co.

Jest jeszcze czas, żeby go złapać Skład na styczeń 2023, Przy okazji. obejmuje Upadły Zakon Jedi z Gwiezdnych Wojen – który ma kontynuację, Ocalały Jedioczywiście w marcu — podczas gdy skupiona na sieci gra RPG Bethesdy, Fallout 76, dołącza do PS Plus Essential (jest już w kategorii PlayStation Plus Extra).

wreszcie, Aksjomat krawędzi 2Kontynuacja gry Metroid-a-like popularnego programisty Thomasa Happa również pojawiła się w PS Plus Essential Collection w styczniu.

READ  Oryginalna gra Forza była wczoraj krótko dostępna w sprzedaży online