Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lista funkcji CD Projekt Red Witcher 4 Hype Fuel


CD Projekt Red opublikował ogłoszenie o pracy dla projektanta Open World, co może wskazywać na rozpoczęcie produkcji Wiedźmina 4.

Wiedźmin 4 może być na wczesnym etapie produkcji zgodnie z ofertą pracy udostępnioną przez studio deweloperskie CD Projekt Red.

Zgodnie z opisem stanowiska wymagany jest „projektant otwartego świata (junior/profesjonalista)”, aby „zapełnić nasz świat gry wiarygodną i ekscytującą treścią składającą się ze społeczności i wydarzeń, z którymi będą się spotykać gracze”. Zgodnie z postem, który nie określa tytułu gry, kandydaci muszą mieć doświadczenie w modach i zapał do grania w „cRPGS lub systemy fabularne oparte na długopisie”.

Chociaż niektórzy fani uważają, że lista jest związana z ostatnim Cyberpunk 2077 CD Projekt Red, potrzeba fanów cRPGS (PC Role-Playing Game) wskazuje na wyjątkowy projekt. Tworzenie postaci, drzewka dialogowe i duża liczba menu to wspólne cechy gier cRPG dla zaangażowanych graczy. Seria Baldur’s Gate i Divinity: Original Sin 2 to dwa godne uwagi przykłady z tej kategorii.

Cyberpunk 2077 to RPG, a nie RPG. Dzięki motywowi, oprawie i projektowi Wiedźmina jest prawdopodobne, że następna gra z serii wyłamie się z formuły przygodowej akcji stosowanej w poprzednich grach.

Lista prawdopodobnie będzie też zupełnie inną grą niż Wiedźmin czy Cyberpunk 2077. Od 2007 roku CD Projekt skupił się przede wszystkim na tych franczyzach, więc w grze może pojawić się nowe IP.

Biorąc pod uwagę obecny sukces Wiedźmina, powrót do przygód Geralta z Rivii byłby właściwy. Mroczny świat fantasy stworzony przez polskiego powieściopisarza Andrzeja Sapkowskiego powoli zyskiwał na popularności, osiągając kulminację w uwielbianej serii gier wideo CD Projekt Red, a także w serialach aktorskich i animowanych Netflix.

Szeroko oczekiwana gra Cyberpunk 2077 została wydana w 2020 roku w wyniku mieszanych reakcji i wielu kontrowersji. Pomimo wielu lat rozwoju i szeregu znaczących opóźnień, gra została powszechnie uznana za porażkę w momencie premiery. Cyberpunk 2077 przeszedł kilka znaczących przeróbek, aby ustabilizować rozgrywkę, która wcześniej była zniekształcona, niestabilna i całkowicie niegrywalna na starszych konsolach. CD Projekt Red obiecał wiele dużych rozszerzeń do wypełnionych neonami gier RPG, ale dla żadnego z nich nie ustalono konkretnej daty premiery.

READ  Harry Styles dokucza swoim szczęśliwym planom | zabawa

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest powszechnie uważany za jedną z najlepszych gier poprzedniej generacji. Wielu fanów uznało ją za jedną z najlepszych gier RPG w historii. Można w nią grać na kilku platformach, takich jak PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC.