Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lista Firsts: Jak obudzić się jako pierwszy – poradnik Minecraft Legends Wiki

Pierwsza to grupa mobów, które można znaleźć i obudzić w grze Minecraft Legends. Te legendarne moby są jednymi z najbardziej użytecznych mobów w grze i jednym z 12 kontrolowanych mobów, których możesz użyć w grze Minecraft Legends, aby pokonać Pigliny.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowościach w Minecraft Legends? Kliknij lub dotknij poniższych linków, aby przejść do przodu.

reklama

Jakie są pierwsze i co robią

Pierwsza to grupa mobów, które możesz odblokować w trakcie gry. W sumie są cztery z nich, które możesz odblokować i nie ma właściwego sposobu na ich zdobycie. Każdy ma swoje własne możliwości, co czyni je użytecznymi na swój sposób.

Na przykład Pierwszy z Kamienia pełni rolę czołgu i może wyrządzić duże szkody, podczas gdy Pierwszy z Diortie może przywoływać moby, aby pomogły ci walczyć u twojego boku.

Pierwszy kamień

Pierwszy z Kamienia wykorzystuje swoją wielką siłę, by rzucać w świnie dużymi głazami. Staje się to szczególnie przydatne, gdy potrzebujesz wrogich mobów, aby skupić się na jednym celu.

Gdzie znaleźć pierwszy kamień

The First Of Stone często można znaleźć w biomach łąkowych. Ale tak jak wszystkie moby, będziesz musiał biegać i szukać ich.

Pierwszy dioryt

First Of Diorite może przywołać inne kamienie, które pomogą ci walczyć u twojego boku. First of Diorite może być najlepiej używany na linii frontu z First of Stone, ponieważ jeśli masz mało żołnierzy, First Of Diorite może cię podwieźć podczas wizyty w punkcie odrodzenia.

Gdzie znaleźć pierwszy dioryt

Jeśli chcesz znaleźć First Of Diorite, musisz przeszukać biom Jagged Peak.

reklama

Pierwsza cegła

The First Of Brick to okrzyk bojowy. Mogą rzucić tarczę, aby chronić przyjazne moby. Najlepszym momentem na ich użycie jest moment pierwszego włamania do bazy. Ich tarcza często daje ci wystarczająco dużo czasu na zniszczenie pierwszej blokującej cię bramy.

READ  Gdzie kupić konsolę OLED i kontroler Pro Splatoon 3 Nintendo Switch

Gdzie znaleźć pierwszy klocek

Pierwszą cegłę do spania znajdziesz w suchych biomach sawanny. Skoro już tam jesteś, równie dobrze możesz spróbować dostać się na Tygrysa.

pierwszy ok

First Of Oak ma potężne działo, które wystrzeliwuje ataki dystansowe. Najlepiej umieścić je z tyłu, obok szkieletów. Jeśli masz szczęście, możesz najpierw zaatakować inne pobliskie wrogie moby, dając szkieletom szansę na kontratak.

Gdzie znaleźć pierwszy żołądź

Aby znaleźć First Of Oak, musisz odwiedzić biom Badlands. Można je znaleźć śpiące losowo gdzieś w okolicy.

Jak wstać pierwszy?

Aby najpierw się odrodzić, musisz znaleźć ich ciała. Upewnij się więc, że masz dostęp do swojego wierzchowca przed wyruszeniem w drogę i rozejrzyj się za nim, ponieważ znacznie ułatwi to podróż.

Po zlokalizowaniu First będziesz musiał stworzyć ulepszenie: Wake The First, które wymaga 100 Prismarine i 100 Stone.

reklama

Po stworzeniu ulepszenia wróć do ich ciała i zapłać jednorazową opłatę w złocie i innym zasobie, aby je obudzić.

Jak ożywić pierwszy

Zostaniesz natychmiast powiadomiony, gdy pierwszy zginie w bitwie. aby je odzyskać, Nie będziesz musiał wydawać żadnych dodatkowych materiałów ani budować nowych Struktury. Wszystko, co musisz zrobić, to udać się do wioski lub Wellhouse, a wszyscy umarli będą tam na ciebie czekać.

Szybkie porady i wskazówki dotyczące używania prymitywów

  • Po pierwsze, nie zajmuj żadnych miejsc w swojej armii odradzania.
  • Kiedy pierwszy umrze, będzie na ciebie czekał w wiosce lub latarni morskiej.
  • Każda drużyna First Mob może zadać duże obrażenia.
  • To dobre odwrócenie uwagi, jeśli próbujesz zniszczyć inne struktury w bazie.

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących gry Minecraft Legends, zapoznaj się z tymi pomocnymi przewodnikami:

Następny: Lista próbek: Jak odblokować wszystkie próbki

W tym przewodniku Wiki

Legendy Minecrafta
10 rzeczy, które zauważyliśmy w Zelda Tears of the Kingdom — materiał wideo
10 rzeczy, które zauważyliśmy w Zelda Tears of the Kingdom — materiał wideo

W tym zestawieniu zwiastuna Legend of Zelda Tears of the Kingdom Logan Plant podkreśla cztery nowe moce Linka, a także spekulacje dotyczące niektórych ukrytych fragmentów rozgrywki.

Resident Evil 4 Remake: The Mercenaries Mode – rozgrywka rangi Leon S
Resident Evil 4 Remake: The Mercenaries Mode – rozgrywka rangi Leon S

Przedstawiamy zaktualizowany tryb najemnika w Resident Evil 4 Remake w tym fragmencie rozgrywki z S-Rank, w którym występuje Leon. Tryb najemnika to specjalny tryb w grze Resident Evil 4 Remake, w którym gracze muszą przetrwać i zdobyć jak najwięcej punktów w walce z falami wrogów, oferując różne sposoby wydłużania czasu, zdobywania mnożników punktów i nie tylko.

Indiana Jones i Tarcza Przeznaczenia – Oficjalny zwiastun 2 |  Święto Gwiezdnych Wojen 2023
Indiana Jones i Tarcza Przeznaczenia – Oficjalny zwiastun 2 | Święto Gwiezdnych Wojen 2023

Obejrzyj zwiastun filmu Indiana Jones i tarcza przeznaczenia W nadchodzącym filmie Indiana Jones, którego premiera odbędzie się 30 czerwca 2023 r., Harrison Ford powraca jako legendarny archeolog w długo oczekiwanej piątej części popularnej serii filmów o Indianie Jonesie. W reżyserii Jamesa Mangolda występują Phoebe Waller-Bridge, Antonio Banderas, John Rhys-Davies, Shawnette Renee Wilson, Thomas Kretschmann, Toby Jones, Boyd Holbrook, Oliver Richers, Ethan Isidore i Mads Mikkelsen. Zwiastun Indiana Jones 5 został ujawniony podczas Star Wars Celebration 2023.