Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lindsey Ann Patterson – Nekrolog – Mahoning Valley

23 listopada 1995 – 13 października 2021 (wiek 25)

BOARDMAN – Lindsey Ann Patterson, lat 25, zmarła niespodziewanie w środę wieczorem (13 października) w UPMC Presbyterian Shadyside.

Lindsey urodziła się w Święto Dziękczynienia (23 listopada) 1995 w Youngstown, córka Tracy (Alfred) Davisa Vaccaro i Thomasa Scotta Pattersona.

Lindsey była absolwentką Boardman High School.

Lubiłam być mamą.

Była definicją prawdziwego wolnego ducha i nigdy nie bała się mówić, co myśli. Była znana ze swojej złośliwości i zawsze dobrze się śmiała.

Lindsey kochała sport i była wielką fanką Celtics. Lubiła samochody, była zapaloną czytelniczką i uwielbiała piec.

Kochała zwierzęta i lubiła pomagać innym. Nawet podczas swojej podróży Lindsay była w stanie pomagać innym i dawać życie, będąc dawcą narządów.

Wraz z rodzicami, jej ukochana córka Braillene Brown będzie nosiła miłe wspomnienia o Lindsay. syn faceta; jej siostra, Nicole Moore z Sanford w Północnej Karolinie; Brat, AJ Vaccaro z Boardman; jej towarzysz Brad Gargas i córka Marley of Warren; oraz dziadkowie Diane Moses z Polski, Bob i Carol Lautner z Polski oraz William i Barbara Pattersonowie z Louisville.

Jej śmierć poprzedziła córka Jane Alice Gargas; dziadkowie Merle Richard Davis, Anthony i Diana Vaccaro; Wujek Timothy Davis.

Przyjaciele mogą przyjść w niedzielę (17 października) od 14 do 17 w Fox Funeral Home.

Zamiast kwiatów przedmioty upamiętniające Lindsey mogą zostać uhonorowane na Fundusz Stypendialny dla jej córki c/o Fox Funeral Home, 4700 Market St., Boardman Ohio 44512.

Rodzina i przyjaciele Lindsey mogą odwiedzić www.foxfuneralhome.org Złożyć kondolencje rodzinie.

Aby wysłać kwiaty rodzinie lub posadzić drzewo ku pamięci Lindsey Ann Patterson, odwiedź naszą stronę internetową kwiaciarnia.