Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lincolnshire otrzymało ponad 300 000 funtów na pomoc w zapewnieniu miejsca dla więźniów

Lincolnshire otrzymało ponad 300 000 funtów na pomoc w zapewnieniu miejsca dla więźniów

Lincolnshire otrzymało w tym roku ponad 300 000 funtów na pomoc w zapewnieniu dodatkowej przestrzeni w ciągu ośmiu miesięcy.

Liczby te ujawniono po pisemnym pytaniu skierowanym do rządu przez posła do parlamentu w sprawie procesu zabezpieczającego.

Jest to środek nadzwyczajny, który zapewnia dodatkową przestrzeń do wykorzystania w przypadku, gdy więźniowie nie zostaną przyjęci z sądów lub aresztów policyjnych.

Obraz policji w Lincolnshire: zapasy

Jest to środek tymczasowy, zapewniający rozwiązanie krótkoterminowe.

Ruth Cadbury, Sekretarz Cieni ds. Handlu Międzynarodowego, zapytała Sekretarza Stanu ds. Sprawiedliwości Alexa Chalka: „Ile środków przydzielono każdej policji w Anglii i Walii na korzystanie z cel policyjnych w ramach operacji Safeguard w ostatnim okresie, za który gromadzone są dane? dostępny dostępny?”

mpu1

Odpowiedź ujawniła, że ​​Lincolnshire otrzymało 302 002 funtów w okresie od lutego do września.

Damian Hinds, Minister Stanu i Sekretarz Sprawiedliwości, odpowiedział: „Podatnicy nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów, a wszelkie wydatki w ramach Operacji Ochrona pochodzą z istniejących budżetów resortowych”.

„Każdy aspekt procesu zabezpieczenia – w tym odszkodowania za cele – opiera się na porozumieniach pomiędzy HMPPS, policją i Ministerstwem Spraw Wewnętrznych.

„Wydatki są rejestrowane na zasadzie zwrotu kosztów.”

Policja w Durham, Dorset, Suffolk i Wiltshire nie otrzymała żadnych środków, natomiast najwięcej pieniędzy otrzymała policja w Northumbrii – łącznie 2 008 809 funtów.

READ  LTK o wpływie influencerów na social commerce