Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lil Yachty i Bhad Bhabie zainwestują w żydowską aplikację randkową

Mówi się, że Lil Yakhti i Bhad Bhabi połączyli siły w projekcie, który połączy optymistycznych singli.

Według raportu z tocząca się skała W piątek (4 czerwca) raper nawiązał współpracę, aby zainwestować w żydowską aplikację randkową o nazwie Lox Club, która została opisana jako aplikacja dla „Żydów o śmiesznie wysokich standardach”.

Ponadto twórcy nowej aplikacji do dopasowywania uważają, że jest to „wirtualna rozmowa ukryta w oldschoolowych delikatesach”. Jednak w przeciwieństwie do innych aplikacji, które pomagają samotnym znaleźć miłość i związki, Lox Club niekoniecznie korzysta z algorytmów. Zamiast tego aplikacja „daje swoim użytkownikom prawdziwe ludzkie odpowiedniki” – czytamy w raporcie.

Adam Kluger pomógł utrwalić transakcję. Bhad Bhabie prowadzi i prowadził Lil Yachty z trenerem K w celu kontroli jakości muzyki od stycznia 2020 r. Kluger mówi, że Lox Club to pierwsza transakcja z funduszu, którą raper zainicjował wspólnie z Klugerem i trzema innymi prezesami o nazwie Scoop Investments.

Kluger mówi: „J-Date krzyczy z desperacji, J-Swipe to tylko kawał gówna. Na rynku jest prawdziwa luka. Byłem tak zaskoczony, jak było wspaniale. Yachty i Bhabie widzieli pasję, kiedy o tym rozmawialiśmy i wszyscy zaczęli zadawać mi pytania.W końcu powiedziałem, że powinniśmy się spotkać i zrobić to jako grupa.

Wygląda na to, że keylogger został umieszczony w Lox Club przez niektórych znajomych, którzy namawiali go do pobrania aplikacji.

Bahad Babi podzieliła się dziś po południu wiadomością o swojej ostatniej inwestycji na swoim Instagramie.

„Big Bag bhabie jest podekscytowany, że może być częścią loxclub. Miłość i biches”, powiedziała, komentując zrzut ekranu tocząca się skałaartykuł.

Wygląda na to, że Bhad Bhabie i Yachty zarabiają duże pieniądze na niektórych ruchach, które wykonali. W kwietniu twierdziła, że ​​zarobiła milion dolarów w sześć godzin na swoim koncie OnlyFans.

W międzyczasie Lil Boat uruchomił w zeszłym miesiącu własną linię lakierów do paznokci unisex o nazwie Crete.