Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lightfall, który żył wcześnie

Cóż, dobra i zła wiadomość. Dobrą wiadomością jest to, że możesz wstępnie załadować rozszerzenie Destiny 2 Lightfall dzień wcześniej, ponieważ zostało ono przypadkowo wydane w niektórych regionach. Zła wiadomość jest taka, że… to całkowicie uniemożliwi ci granie w grę, dopóki Lightfall nie zostanie faktycznie uruchomiony.

Podczas gdy zobaczysz nowy ekran tytułowy Lightfall i utwór muzyczny, który będzie cię witał przez resztę roku, to wszyscy możesz to zrobić. Wstępne ładowanie miało rozpocząć się dopiero jutro rano, kiedy zaplanowano 24-godzinną przerwę, kiedy i tak nie dałoby się grać. Nie możesz więc grać w tę grę, jeśli ją pobierzesz, dopóki Lightfall nie zostanie uruchomiony o godzinie 12:00 ET we wtorek, eliminując możliwość wykonywania jakichkolwiek prac rolniczych lub przygotowawczych w ostatniej chwili.

Wydaje się, że ma to większy wpływ na PS5 niż na większość innych platform. Jestem w USA i chociaż moja wersja gry na Steamie nie została zaktualizowana, tak naprawdę mam aktualizację 92 GB (!) wysłaną bezpośrednio na moją PlayStation. Nawet tam jeszcze nie kupiłem Lightfall (mój kod z Bungie jest na Steamie), ale ponieważ wszyscy gracze mają dostęp do Neomuny jako co najmniej kosmicznej ligi, gra skutecznie pobiera Lightfall dla każdego.

bungee powiedz ludziom aby wstrzymać pobieranie, jeśli je zobaczą, aby kontynuować normalną grę. Ale na PS5 musisz przejść kilka kroków, aby kontynuować grę ze względu na sposób działania systemu bibliotecznego. wymaga Dokończ ponowną instalację Z gry wielu graczom może to nie przeszkadzać. Oto te kroki:

  • Odinstaluj grę
  • Przejdź do „Biblioteki gier”
  • wybierz „swoją grupę”
  • Wybierz ikonę Destiny 2
  • Wybierz wersję PS5
  • Na stronie D2 Store wybierz Pobierz, aby ponownie zainstalować D2

W tym momencie powiedziałem „schrzań to”, pozwalając na pobranie Lightfall, ponieważ myślę, że skończyłem z moimi pracami przygotowawczymi. Ponadto jestem pewien, że nawet jeśli zrobię to pobranie na PS5, nadal mogę grać w aktualną wersję gry na Steamie bez bycia zbanowanym. Ale jeśli jedyna wybrana platforma pobierze tę ogromną aktualizację, nie masz szczęścia, więc bądź ostrożny.

READ  FaZe Clan odrzuca Kaia w związku z twierdzeniami o „Crypto Pump”, Jarvis, Nikkan i Tico

Nie mam pojęcia, jak to się stało, ale myślę, że wszyscy mają nadzieję, że nie będzie więcej problemów technicznych związanych z uruchomieniem samego Lightfall. Królowa Czarownic wystartowała bardzo płynnie i myślę, że wszyscy mają nadzieję, że zobaczą tutaj powtórkę. Ale zdecydowanie mamy trudny początek ze wszystkim, co się tutaj dzieje.

Chodź za mną na TwitterzeI youtubeI Facebook I Instagram. Zapisz się do naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu informacyjnego, Bóg się kręci.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller I Ziemska trylogia.