Liga Narodów UEFA: zakończenie relacji Holandia-Polska, Anglia-Włochy

The Liga Narodów UEFA Sobota trwała nadal w miastach w całej Europie, a wszystkie mecze specjalne zakończyły się remisem.

Holandia zremisowała z Polską 2:2. Gdzie indziej walczyły Walia i Belgia, ale zakończyły się remisem 1:1, ani Anglia, ani Włochy nie strzeliły ani jednego gola, co zakończyło się remisem 0:0. Węgry i Niemcy zremisowały w naszych specjalnych meczach 1:1.

Oto najlepsze sztuki z Saturday Slate.

Węgry 1, Niemcy 1 (Liga A)

Węgry i Niemcy zaczynają robić się gorąco

Węgier Zsolt Nagy w piątej minucie umieścił Niemców 1:0.

Ale Jonas Hoffman szybko odpowiedział Niemcom, zdobywając 1 gola wieczorem.

Węgry i Niemcy strzeliły gola w ciągu pierwszych dziewięciu minut

Zsolt Nagy strzelił gola dla Węgier, a Jonas Hoffmann dla Niemiec w pierwszych etapach Ligi Narodów UEFA.

Węgry zremisowały 1:1 z Niemcami. Oto kilka najważniejszych wydarzeń w konkursie.

Węgry vs Niemcy Najważniejsze wydarzenia I Liga Narodów UEFA

Zobacz najciekawsze momenty starcia Węgier z Niemcami w Lidze Narodów UEFA. Obie drużyny świetnie wystartowały w bezpośrednim starciu.

Holandia 2, Polska 2 (Liga A)

Proste pieniądze

Matt Cash dał Polsce wczesne prowadzenie z Holandią w 18. minucie.

Matt Cash strzelił gola, dając Polsce przewagę 1:0 nad Holandią

Mattie Cash strzelił gola w 18. minucie, dając Polsce zwycięstwo 1:0 nad Holandią.

podwaja się

W jednym telefonie szczęście wywróciło się do góry nogami, dzięki czemu Polska objęła prowadzenie 2-0 nad Holandią.

Piotr Jilinsky strzelił gola po zmianie spalonego VAR, Polska prowadzi z Holandią 2:0

Polska awansowała z Holandią 2:0 po ponownym rozpatrzeniu trafienia spalonego Piotra Jilinsky’ego w meczu Ligi Narodów UEFA.

Holandia walczy

Davey Klaassen sprowadził Holandię na pokład w 50. minucie, a Denzil Dumfries strzelił 2-2 w tym tempie, dając Holandii wieczór.

Holandia strzeliła kolejne gole, aby wyrównać wynik na 2-2 z Polską

Holandia wyrównała z Polską po bramkach Davy’ego Klaasena i Denzila Dumfriesa.

READ  Hospitalizacje ukraińskich migrantów i uchodźców wojennych: ogólnopolskie badanie zachorowalności w szpitalach ogólnych, 2014-2022 - Polska

Memphis Debay nie wykorzystał potencjalnego rzutu karnego na śmierć w grze w 90. minucie, kończąc mecz 2-2 remisem.

Walia 1, Belgia 1 (Liga A)

Róża belgijska

Belgowie zajęło trochę czasu, aby wskoczyć na planszę, prowadząc Walię 1:0 w drugiej połowie.

Yuri Tilmans strzelił wspaniałego gola, dając Belgii prowadzenie 1:0 przeciwko Walii.

Yuri Tylemans strzelił gola w 50. minucie, dając Belgii prowadzenie w drugiej połowie przeciwko Walii.

Walia wyrównana

Walia wyrównała 1-1 z Brennan Johnson w 86. minucie.

Bramka Brennan Johnson w końcówce wyrównała Walię 1:1 z Belgią

Walia zremisowała z Belgią w 86. minucie Ligi Narodów UEFA dzięki medycznemu finiszowi Brennana Johnsona.

Po golu Johnsona Walia zremisowała 1:1 z Belgią.

Anglia 0, Włochy 0 (Liga A)

W zespole nie było ani Anglii, ani Włoch, co zakończyło się remisem 0:0.

Sprawdź pozostałe sobotnie mecze w Lidze Narodów UEFA:

Irlandia 3, Szkocja 0 (Liga B)

Na ciepły start

Alan Brown wykorzystał swoje ciało, by uratować szkockiego bramkarza 1-0

Alan Brown wykorzystał swoje ciało, aby strzelić gola, pokonując szkockiego bramkarza, dając Republice Irlandii prowadzenie 1:0 w Lidze Narodów UEFA.

Dwa gole prowadzą

Liga Narodów UEFA: Irlandia strzeliła dwa gole w ciągu ośmiu minut i dała Szkocji prowadzenie 2:0.

Wznosi się na nowe wyżyny

Michael Obafemi z Irlandii strzelił gola przez Deep 3-0.

Michael Obofemi z Irlandii strzelił gola w Lidze Narodów UEFA przeciwko Scotland Wild Sequence, aby zagłębić się w pierwszą pelerynę.

Ukraina 3, Armenia 0 (Liga B)

Na pokładzie

Oszałamiający strzał Rusłana Malinowskiego dał Ukrainie przewagę 1:0

Wspaniały strzał Rusłana Malinowskiego w Lidze Narodów UEFA dał Ukrainie przewagę 1:0 nad Armenią.

Rozszerzanie ołowiu

Oleksandr Karavev pomógł Ukrainie strzelić kolejnego gola 2-0

Alexander Kravev pomaga Ukrainie przerobić kolejnego gola przeciwko Armenii na 2-0 w Lidze Narodów UEFA.

READ  Muzeum Auschwitz Hitler Mass Trip Advisor Trip Advisor usuwa wrażliwą recenzję Żydów w Polsce

jest na trasie

Trzeci gol dla Ukrainy to 3:0 po poważnym błędzie Armenii

Witalij Mikolenko skonwertował trzecią bramkę Armenii przeciwko Ukrainie w Lidze Narodów UEFA.

Czarnogóra 1, Bośnia i Hercegowina 1 (Liga B)

Gorący start

Rezerwowy Bośni Luca Menalo wykorzystał Czarnogórę, aby doprowadzić do 1-0.

Luca Menalo wszedł z ławki rezerwowych w Bośni i Hercegowinie, strzelając gola dzięki prowadzeniu golkipera Czarnogóry, gdy Bośnia objęła prowadzenie 1:0 w meczu Ligi Narodów UEFA.

Rumunia 1, Finlandia 0 (Liga B)

Rumunia 1:0 po dośrodkowaniu Jorge Puskasa i główce Nicosar Banquin

Rumunia objęła prowadzenie 1:0 z Finlandią w Lidze Narodów UEFA dzięki dośrodkowaniu Jorge Puskasa i trafieniu głową Nicosara Bancu.

Wyspy Owcze 2, Litwa 1 (Liga C)

Wyskakuje szybko

Fedor Cernic przerobił 1-0 dla Litwy w szóstej minucie

Litwa vs Liga Narodów UEFA Fedor Chernik bez problemu trafił na Wyspy Owcze.

Wieczorne rzeczy

Wiljormur Davidson wykorzystał rzut karny, aby dostać się na Wyspy Owcze 1-1.

Wiljormer Davidson w pełni wykorzystał rzut karny przeciwko Litwie przeciwko Wyspom Owczym w Lidze Narodów UEFA.

Powrót do góry

„To był fantastyczny wynik” – Wyspy Owcze objęły prowadzenie 2-1

Fantastyczny strzał Jákupa Andreasena, Liga Narodów UEFA vs. Litwa znalazła lewy górny słupek i wdarła się, aby dać Wyspom Owczym prowadzenie 2:1 w przerwie.

Turcja 2, Luksemburg 0 (Liga C)

Turcja prowadzi

Luksemburski siatkarz Hakan Kalhanoklu strzelił gola, dając Turcji prowadzenie 1:0.

Luksemburski siatkarz Hakan Kalhanoklu strzelił, dając Turcji prowadzenie 1:0.

Hakan Kalhanoklu strzelił z rzutu karnego w Lidze Narodów UEFA, dając Turcji przewagę 1:0 nad Luksemburgiem.

Kapitalizacja

Cerder Tarzan zwiększa prowadzenie Turcji dzięki sterowaniu piłką i oszałamiającym uderzeniem

Turcja prowadzi 2-0 w Lidze Narodów UEFA po kilku zmianach piłki i wspaniałym trafieniu Cerdara Tursuna.

Wydobądź jak najwięcej z Ligi Narodów UEFA Śledź swoje ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko.

READ  Deficyt Polski jest o prawie 60% niższy niż zakładano w budżecie na 2022 rok