Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Liczba przypadków COVID-19 spada w domach opieki w hrabstwie Mahoning | Wiadomości, sport, praca

Domy opieki w hrabstwie Mahoning i placówki opieki społecznej odnotowały w tym tygodniu gwałtowny spadek liczby przypadków COVID-19, z 56 przypadków w zeszłym tygodniu do 35 w tym tygodniu.

Ale liczba przypadków podwoiła się w Youngstown Special Prison, Northeast Ohio Correctional Center, z 11 do 22.

Według danych dostarczonych do Departamentu Zdrowia Ohio w tym tygodniu w żadnym z domów opieki i innych placówek opieki długoterminowej w Mahoning Valley nie odnotowano dodatkowych zgonów związanych z COVID-19.

Żadna placówka opieki długoterminowej w hrabstwie Mahoning nie ma w tym tygodniu dużej liczby przypadków. W zeszłym tygodniu Briarfield w domu opieki Ashley Circle w Austin Town miał 10 przypadków wśród pacjentów i personelu, ale w tym tygodniu liczba ta spadła do trzech (dwa dla pacjentów i jeden dla personelu).

Dom opieki Hampton Woods Centre w Polsce miał osiem przypadków wśród pacjentów i personelu w zeszłym tygodniu, ale tylko jeden przypadek pacjenta w tym tygodniu. Największa liczba w tym tygodniu jest w Inn at Poland Way for Assisted Living w Polsce, która ma jeden przypadek pacjenta i trzy przypadki personelu.

Liczba przypadków w placówkach Columbiana County pozostała w tym tygodniu na tym samym wysokim poziomie, co w zeszłym tygodniu – 19 przypadków wśród pacjentów i personelu, w tym 14 w placówce opieki w East Liverpool, co sugeruje, że liczby mogły nie zostać zaktualizowane przez Departament Zdrowia w Ohio.

Według danych przekazanych państwu, domy opieki i ośrodki mieszkalne w hrabstwie Trumbull miały w tym tygodniu pięć przypadków personelu i żadnych przypadków chorobowych. Jest to wzrost o trzy przypadki COVID-19 z zeszłego tygodnia, ponieważ trzy placówki ponownie znalazły się na liście w tym tygodniu, po tym jak nie miały żadnego w zeszłym tygodniu.

Wśród domów opieki w całym stanie w tym tygodniu jest 609 przypadków pacjentów i 660 przypadków pracowników. W zeszłym tygodniu odnotowano 574 przypadki pacjentów i 740 przypadków personelu.

READ  Właściciel Patriots, Kraft, dołącza do Meek Mill na wiec Holocaustu | Sporty

Liczba przypadków wirusa w Northeast Ohio Correctional Center w Youngstown utrzymała się w tym tygodniu na poziomie siedmiu, wszystkie wśród pracowników. Liczba spraw w Trumbull Correctional Institution w Levitsburgu pozostała sześć, ale liczba ta obejmuje teraz trzech pracowników i trzech więźniów zamiast trzech pracowników i trzech osadzonych w zeszłym tygodniu.

Wśród więzień w całym stanie są obecnie 102 przypadki COVID-19 personelu i 53 przypadki więźniów. W zeszłym tygodniu było 101 spraw pracowniczych i 64 spraw osadzonych.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej