Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

LG MoodUp jest tak jasny na zewnątrz, jak ja czuję się w środku

LG MoodUp jest tak jasny na zewnątrz, jak ja czuję się w środku

Jeśli ktoś potrzebuje dodatkowego oświetlenia RGB w swoim życiu, nowa lodówka MoodUp firmy LG jest dla Ciebie. Lodówka, którą południowokoreański gigant elektroniki Zapowiedziany w tym tygodniu na targach IFA w BerlinieZ przodu ma panele świetlne LED, które mogą świecić w ponad dziesięciu różnych kolorach (22 dla panelu górnego, 19 dla panelu dolnego). Jest też wbudowany głośnik Bluetooth (wiem).

Panelami świetlnymi można sterować za pomocą aplikacji LG, która oferuje szereg gotowych schematów kolorów dostosowanych do różnych pór roku i nastrojów. Ale oczywiście masz również pełną kontrolę nad tworzeniem wspaniałej brzydkiej kolorystyki kuchennej według własnego projektu. Pomocnie pokazał mi takie okrucieństwa podczas osobistej demonstracji na parkiecie i nie było w tym nic złego.

(Z jakiegoś powodu firma LG zdecydowała się wyświetlić wyświetlacz swojej lodówki MoodUp z lustrem po obu stronach pod kątem 45 stopni, dlatego wydaje się, że na poniższym zdjęciu są trzy lodówki.)

Kolory mogą wyglądać pięknie, ale na Twoje życzenie mogą też strasznie kontrastować.

Zdjęcie prasowe firmy LG przedstawia lodówkę w tradycyjnym środowisku domowym.
Zdjęcie: LG

Naprawdę interesujące jest połączenie tych paneli świetlnych z głośnikiem Bluetooth w lodówce, ponieważ panele mogą migać w rytm muzyki. Wiesz, jak wszyscy żartują, że najlepsze imprezy domowe zawsze odbywają się w kuchni? Cóż, LG bierze to dosłownie.

Z bardziej wydajnej perspektywy MoodUp jest wyposażony w czujniki, które migają, jeśli przypadkowo zostawisz jedne z drzwi otwartych, lub automatycznie zapalają się, aby wskazać Ci przekąskę o północy.

Aplikacja sterująca LG.

To ciekawa odpowiedź na serię lodówek Samsunga na zamówienie, dostępnych w różnych kolorach, które pasują do stylu Twojego domu. Od początku tego roku Samsung również Niestandardowe drukowanie zdjęć z przodu dla bardziej spersonalizowanego wyglądu. Zaletą LG projektującego tę kolorową konstrukcję jest możliwość zmiany kolorów lodówki jednym kliknięciem. LG twierdzi, że gdy się nie świeci, lodówka oferuje mieszankę szarego i białego schematu kolorów „dla bardziej tradycyjnego wyglądu”.

Aha, LG MoodUp służy również jako lodówka, ponieważ LG obiecuje „zaawansowane chłodzenie i inteligentne technologie dla lepszej świeżości żywności i większej wygody”. Zdjęcia prasowe LG pokazują lodówki MoodUp o szerokości jednego lub dwojga drzwi, a jest nawet model z oknem w drzwiach lodówki, które pozwala zobaczyć ich zawartość z zewnątrz. Nie ma żadnych informacji o cenach ani dacie premiery, na wypadek, gdybyś rzeczywiście był zainteresowany kupnem tej rzeczy.

Zdjęcie: John Porter/The Verge

READ  Wydarzenie Apple: od iPhone’a 14 do Apple Watch Series 8, czego można się spodziewać 7 września