Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Letnia wyprzedaż GOG ruszyła z wieloma rabatami

Odrywa twoje oczy od wszystkiego, co ma nadejść e3 I E3 — na chwilę lato tuż obok koncertu, ludzie. Nie zapominajmy, że lato przynosi również wyprzedaże gier, w które możesz grać teraz, zamiast gier, w które będziesz grać za trzy lata. GOG rozpoczął masową letnią wyprzedaż, zaczynając od niektórych limitowanych gier i pakietów DLC, które są dostępne tylko przez pierwsze 48 godzin. Co więcej, masz czas do 28 czerwca, aby wybrać swoje ulubione gry spośród tysięcy innych w sprzedaży.

Jeśli interesują Cię te ograniczone czasowo oferty, wystarczy przewinąć w dół Strona główna GOG Natychmiast. Ponieważ kontynuacja w końcu doczekała się grudniowej premiery, być może nadszedł czas, aby zmierzyć się z Dying Light i kilkoma dołączonymi DLC. i 70% zniżki (11,99 GBP / 17,99 USD).

Możesz także wypróbować imprezową grę RPG GreedFall, która rzuciła trochę DLC z podstawową grą w 66% zniżki (14,99 GBP / 16,99 USD). Uważam, że BioWare jest dość przeciętne dla obu, osobiście. W drugiej połowie wkłada naprawdę solidny wysiłek, więc więcej niż połowa nie jest złą stawką.

Są to dwie opcje, z którymi będziesz musiał przejść stosunkowo szybko, jeśli chcesz uzyskać zniżki na pakiety DLC, które są dostępne do piątku 11 czerwca do godziny 13:00 czasu UTC. GOG twierdzi, że inne flashowe oferty będą dostępne w piątek iw innych punktach sprzedaży.

O wszystkim innym masz jeszcze dwa i pół tygodnia do przemyślenia. Jako fan kooperacji, wskażę ci dwa z moich ulubionych.

  • Trine: Ultimate Collection to zestaw wszystkich 4 doskonałych gier akcji typu side-scrolling 70% taniej (11,99 GBP / 14,99 USD). Wszystkie są również indywidualnie na ostrych cięciach.
  • Na zewnątrz bardzo nadęty RPG akcji, który lubię odkrywać bez ręki również w dół o 70% (10,49 GBP / 11,99 USD).
  • Heroes of Hammerwatch to też dobry czas, to RPG akcji typu hack 'n slash 60% zniżki (3,79 GBP / 4,79 USD). Ten ma mniej niż pięć lat, co ułatwia rozmowę z przyjaciółmi, aby spróbować.
READ  Emily Prescott: Bójka w szkole księcia Jerzego o jego królewskich strażników blokujących chodniki

Dla innych fanów klasycznych i klasycznych gier RPG w pokoju, możesz znaleźć Baldur’s Gate i Icewind Dale na sprzedaż. Boskość: Grzech pierworodny i kontynuacja również tam są. GOG twierdzi, że w sumie jest ponad 3400 przecenionych produktów, więc jestem pewien, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Letnia wyprzedaż GOG jest już aktywna i potrwa do 28 czerwca do godziny 13:00 UTC.