Leon Bailey składa hołd przyjaciółce Steffi Greig z Raheem Sterling

Leon Bailey i Mattie Cash strzelili swoje pierwsze gole dla Aston Villi w wygranym 3:0 meczu z Evertonem.

Kash, o którym mówi się, że był celem Polski za granie z nimi w międzynarodowym futbolu, dobrze uderzył lewą nogą w drugiej połowie.

AFP

Kash, który zakwalifikował się do Polski ze strony matki, przełamał barierę

Bailey następnie wkroczył do akcji

Getty

To był ruch w jedną stronę z tego miejsca, a gospodarze podwoili swoje przewagi, gdy Lucas Dickney uderzył głową w siatkę w róg Leona Baileya z prawej strony.

Bailey złamał kaczkę po bramce Villi w 75 minut i rzucił piłkę nad domem.

Bailey składa hołd gwiazdorowi Manchesteru City, Raheemowi Sterlingowi, po zdobyciu bramki przez jamajskiego streamera Twitcha, Steffi Grega.

Wynik stawia Villa na dziesiątym miejscu, a Everton na piątym.

To cudowna druga połowa willi?

Rafael Benitez został spalony w sposób, w jaki wziął mecz z Evertonu

AFP

W przeciwieństwie do tego, co wydarzyło się w drugiej połowie, w pierwszej było niewiele incydentów.

Jednak Asmir Bekovic przesunął funta gola Villa Defender i wykonał świetną robotę, odpierając na początku Tyrone’a Mingsa. Tymczasem Solomon Rondon podszedł do dolnej poprzeczki Demaray Grey prawie z lewej strony.

Gray zbliżył się w 65 minut, ale jego wysiłek podkręcania się poszerzył. Niedługo potem Everton był w tyle.

Pieniądze trafiły słodko po tym, jak piłka została zmieszana przez Douglasa Lewisa, co wywołało szał strzelania bramek Villi.

Gotówka otworzyła scoring w 66 minut

Getty

Dwie minuty później było 2-0 i groźny rzut rożny alternatywnego Baileya znalazł drogę, chociaż słaby dotyk Rigos w głowę Deacona był głównym powodem, dla którego Becovic zdał.

Mecz zakończył się, gdy Bailey Villa zajął trzecie miejsce. Jednak mecz zakończył się fatalnie dla napastnika, który został okaleczony przez kontuzję ścięgna podkolanowego. Cash również późno opuścił konkurencję.

Gol Dickneya podsumował jutro Evertonu

Getty

Bailey poświęcił czas, aby oddać hołd swojemu przyjacielowi z radości strzelenia swojego pierwszego gola dla Villi

AFP

Wyjątkowa oferta specjalna – Zdobądź Cristiano Ronaldo, aby strzelił gola w meczu z West Ham 30 stycznia