Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lekkoatletyka Uniwersytetu Oklahomy

Lekkoatletyka Uniwersytetu Oklahomy

Normana — Nowy trener siatkówki Oklahomy, Aaron Mansfield, zakończył w piątek pełnoetatową kadrę trenerską, kiedy ogłosił zatrudnienie 15-letniego pro i byłego członka reprezentacji narodowej, Regana Scotta, jako asystenta trenera.

„Jesteśmy podekscytowani, że Reagan dołączył do nas tutaj” – powiedział Mansfield. „Dokładnie szukaliśmy tej otwartej pozycji i uważamy, że Regan idealnie pasuje do naszego personelu. Zawsze staramy się poszerzać naszą wiedzę o grze i wprowadzać innowacyjne pomysły do ​​naszej siłowni, a Regan znacznie to zwiększy.”

Scott dołącza do Sooners po tym, jak służył jako asystent trenera w Dartmouth w 2022 roku pod okiem głównego trenera Gilada Dorona. Scott pomógł Dartmouth osiągnąć najlepsze zwycięstwo w Ivy League w 2022 roku (rekord 8-6), zajmując czwarte miejsce w konferencji i występując w turnieju Ivy League. Pomogła również zespołowi pokonać Penna na wyjeździe po raz pierwszy od 1999 roku i pomogła zespołowi zająć 25. miejsce w kraju pod względem liczby asów na set (1,80).

„Reagan jest wyjątkową osobą i trenerem” – powiedział Doran. „Uwielbia uczyć i pasjonuje się siatkówką. W swojej 15-letniej karierze zawodowej wie, jak motywować zawodników i przygotowywać ich do meczów i treningów. Ponadto ma świetną osobowość i wyjątkową umiejętność nawiązywania kontaktu z uczniem- sportowców, zapewniając im wsparcie, którego potrzebują na boisku i poza nim. Miałem szczęście, że Reagan był moim asystentem trenera i prawdziwym przyjacielem. Wiem, że Oklahoma ma szczęście być częścią ich programu siatkówki.

Indywidualnie Scott pomógł graczom Dartmouth Eli Blaine’owi, Bumi Ogunlari i Amelii Gibbs zdobyć wyróżnienia All-Ivy. Blain i Ogunlari zostali wybrani do drugiej drużyny, podczas gdy Gibbs otrzymał wyróżnienie. W obronie Ogunlari pobił rekord programu bloków w sezonie (97) i zremisował pod względem większości bloków na blok w sezonie (1,18).

Dzięki bogatemu międzynarodowemu doświadczeniu Scott grała za granicą od Hiszpanii po Azerbejdżan w trakcie swojej kariery i wielu innych krajach pomiędzy nimi. W 2006 roku grała z Dok Dwingeloo w Holandii przez sezon, po czym spędziła następny rok w Hiszpanii i trzy sezony we Francji z dwoma różnymi zespołami. Po roku spędzonym zarówno w Azerbejdżanie, jak iw Rumunii, Scott była kapitanem tureckiej drużyny Ilbank SK w latach 2013-2014. Miała krótki pobyt w Puerto Rico, po czym wróciła do Turcji i spędziła trochę czasu w Polsce, a następnie ponownie była kapitanem drużyn w Indonezji i Turcji. Po grach we Włoszech i Niemczech grała w Olympiakosie w Atenach w Grecji w latach 2018-20, zanim zakończyła karierę piłkarską w Rumunii w 2021 roku.

READ  Barty pokonuje Swatika, aby dotrzeć do finału Adelaide przeciwko Rybakina

„(Reagan) miała bogatą karierę zawodową, która pozwoliła jej doświadczyć tego sportu w różnych częściach świata” — zauważył Mansfield. „Jestem podekscytowany, że może podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą z tej gry z naszymi graczami i personelem. Cieszymy się, że możemy się od niej uczyć i mamy szczęście, że ją tutaj mamy. „

Scott cieszył się także długą karierą w reprezentacji USA (2011-14), pomagając drużynie zająć trzecie miejsce na Igrzyskach Panamerykańskich 2011 w Guadalajarze w Meksyku. Pomogła również Stanom Zjednoczonym w zajęciu szóstego miejsca na FVIB World Grand Prix 2013 i poprowadziła drużynę do drugiego miejsca w Mexico City na Copa América w czerwcu 2014.

„Czuję się bardzo szczęśliwy, że dołączyłem do programu siatkówki i personelu Oklahomy oraz pracowałem z tak utalentowanymi studentami-sportowcami” – powiedział Scott. „Chcę podziękować Aaronowi i (dyrektorowi) Jayowi (Rideau) za tę wspaniałą okazję do dalszego rozwoju jako trener i osoba. To ekscytująca okazja do współpracy z tak doświadczonym personelem trenerskim i wdrożenia wizji i tradycji programu i lekkoatletyka OU. Jestem podekscytowany potencjałem programu i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co osiągniemy. ”

Scott, absolwentka LSU w 2006 roku z dyplomem z kinezjologii i socjologii, była czteroletnią zwyciężczynią Tygrysów i służyła jako kapitan drużyny w sezonach młodszych i starszych. W 2003 roku atakujący/środkowy blokujący z zewnątrz zdobył drugą drużynę All-SEC i został mianowany pierwszą drużyną All-Louisiana na ostatnie dwa sezony. Scott nadal zajmuje szóste miejsce w historii LSU pod względem zabójstw na set (3,31) i zanotował 1172 zabójstw w karierze. Została wybrana do SEC Academic Honor Roll jej ostatnie trzy sezony jako Tygrys.

OKLAHOMA WKRÓTCE

Aby uzyskać aktualizacje, śledź @OU_Volleyball na Świergot I Instagramczy coś takiego Siatkówka z Oklahomy na Facebooku.