Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lawenda Williama Baileya | Wiadomości, sport, praca


New Waterford – William „Menażka” Lavender, 59 lat z New Waterford, zmarła we wtorek 12 lipca 2022 r. w UPMC Hamot w Erie w Pensylwanii.

Urodzony 27 listopada 1962 w New Castle w Pensylwanii, syn Williama „Projekt prawniczy” Joe An „Korek” Lawenda dla dzieci.

Człowiek, legenda, legenda. Billy, znany również jako „Dziki rachunek”Żył pełnią życia, robi wszystko po swojemu i nigdy nie dostosowuje się do tego, co myślą inni. Pomimo jego czasami brutalnej szczerości, był kochany przez wszystkich, którzy naprawdę go znali. Bardzo kochał piękno natury i uwielbiał spędzać czas na kempingu w Allegheny’s ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi i uroczymi psami, Cass i Dude. Był naprawdę jedyny w swoim rodzaju, a jego śmierć pozostawi ślad w życiu jego licznej rodziny i przyjaciół. Chociaż przeniósł się w lepsze miejsce, jego pamięć przetrwa wiele historii, którymi podzieli się jego rodzina i przyjaciele.

Bailey pozostawił swoich rodziców, Billa i Jo Ann Lavenderów z Columbiana. Brat Thomas E (Beth) Lavender z Polski; Siostra Barbara (Dale) Streveler z Kolumbii; Bratankowie i siostrzeńcy, JT Lavender, Rachel (David) Maroko, Randy (Ben) Wolf, Rob (Daniel) Schmidt, Ryan (Alyssa) Schmidt i Madison Streiffeler. Ocalał także siostrzeniec Ryder i dwie siostrzenice, Shayla i Braille.

Przyjaciele zostaną przywitani przez rodzinę podczas wizyty upamiętniającej w poniedziałek 18 lipca 2022 r. w godzinach 18:00-20:00 w domu pogrzebowym Warrick-Kummer-Rettig w Kolumbii.

Rodzina chciałaby podziękować niektórym osobom, które pomogły Billy’emu po drodze. Bardzo specjalny „Dziękuję Ci” Do Dave’a McMastera, Larry’ego Altomare’a, Mike’a, Lity Himes i wszystkich jego przyjaciół z Cougar Bobs.

Rodzina i przyjaciele mogą przeglądać ten nekrolog i przesyłać kondolencje na stronie www.familycareservices.com.

15.07.22