Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Łaskawy właściciel ziemski Shirebrook pomaga najemcy wrócić do Polski

Przybywając do Wielkiej Brytanii z Polski i zmuszony do pracy w magazynie w celu leczenia raka swojej żony, kłopoty Zibikneva Pavlovsky’ego wyszły na jaw, gdy chirurg renowacyjny NHS Paul Malone kupił dom do wynajęcia, w którym mieszkał jako nieruchomość inwestycyjną.

Potrzebujący rozległych napraw i przebudowy 74-letni Żbikniew, który bardzo słabo mówi po angielsku, niechętnie opuszczał nieruchomość tymczasowo w obawie przed utratą połączenia z żoną w Polsce – codzienne rozmowy przez Skype.

Ekspert ds. Korespondencji i zarządzania nieruchomościami z Kirkby, który zarządza kilkoma mieszkaniami w imieniu Paula – Purseklov Property Management – odnalazł syna Gamily’ego Camille, który obiecał porozmawiać z ojcem i tymczasowo przeprowadzić przeprowadzkę. Będzie dostęp do Wi-Fi.

Zapisz się Do naszego codziennego biuletynu

I Newsletter Przedrzyj się przez hałas

Zbigiew Pavlovsky i jego żona.
Zbigiew Pavlovsky i jego żona.

Kamil powiedział: „Mój ojciec zostawił wszystko, aby pojechać do Anglii na ratunek mojej mamie i zrobił to ponownie, aby wrócić do Polski.

„Spędził pięć lat w Wielkiej Brytanii i odesłał do domu wszystko, co zarobił.

„Prowadził bardzo skromne życie, zawsze poświęcając więcej czasu, podróżując do domu tylko raz lub dwa razy w roku – to był trudny okres dla mojego taty.

„Moi rodzice bardzo się kochają. Moja mama wciąż walczy, z silną wolą. „

Kamil Pavlovsky z matką.

Na wieść o kłopotliwym położeniu Zbigniewa gospodarz Paweł wykonał niezwykły gest zwrotu całego czynszu zapłaconego od chwili przejęcia nieruchomości przez Zbigniewa – wartego trzy miesiące.

„Moje serce podskoczyło do niego, kiedy dowiedziałem się, co się dzieje w Spiknew” – powiedział Paul.

Gemma Bersklov, dyrektor Pursglove Property Management, powiedziała, że ​​jej firma jest zadowolona z jej roli w pomaganiu Zbigniewowi.

Na zdjęciu Richard i Gemma Perseklov z właścicielem nieruchomości Paulem Malone w Shirebrook.

„Jesteśmy dumni z tego, że dbamy o wszystkich naszych najemców, więc współpraca z właścicielem takim jak Paul jest niesamowita” – powiedział.

„W pełni podziela nasze wartości jako firmy, która zasługuje na bezpieczne, wygodne i dobrze utrzymane domy dla wszystkich najemców po przystępnych cenach.

„Chociaż Paul postrzega zwrot czynszu jako drobny gest, wiemy, że zrobił to dużą różnicę, ponieważ Zibigniev jest teraz w domu z żoną w Polsce”.

Paul pracował na Uniwersytecie w Nottingham przy zakupie nieruchomości w Shirbrook.

Od czasu zakupu w zeszłym roku dokonał znaczących inwestycji i unowocześnił do najwyższych standardów, dodając nowe dachy, kuchnie, łazienki i całkowicie przeprojektował.

Purseklov nadzorował trzymiesięczny plan odnowienia zarządzania nieruchomością i zapewnił wszystkim lokatorom alternatywne zakwaterowanie.

Wszyscy najemcy zostali przeniesieni z powrotem do nieruchomości po remoncie.

Paul powiedział: „Bardzo ważne jest, aby czuć się bezpiecznie w domu, dlatego tak ważna jest dla mnie współpraca z profesjonalistami, takimi jak Purse Glove Property Management.

„Jeśli najemca ma problem lub coś się zepsuje, od razu to odłoży”.

Wiadomość od autora:

Wspieraj swój bicz, zostając abonentem cyfrowym.

W relacjach zobaczysz mniej niż 70 procent reklam, co oznacza krótszy czas ładowania i ogólnie lepsze wrażenia użytkownika.