Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Larry Boland, założyciel i dyrektor generalny Mastermedia International, zmarł w wieku 83 lat

Larry Boland, założyciel i dyrektor generalny Mastermedia International, zmarł w wieku 83 lat

Larry Boland, założyciel Mastermedia International, zmarł 3 maja w Illinois po udarze mózgu. Miał 83 lata.

Mastermedia została założona przez Polskę, aby służyć jako „autorytatywny głos wiary liderów mediów głównego nurtu”. Zespoły Mastermedia w Hollywood i Nowym Jorku budują relacje z liderami branży poprzez rozmowy, konsultacje i wsparcie.

Organizacja zapewnia badania i doradztwo w zakresie dostępu chrześcijan do rynku w Ameryce, współpracując z kierownictwem głównych sieci i studiów filmowych.

Poland dorastał w Ohio i poświęcił swoje życie chrześcijańskiej posłudze, zdobywając wyższe wykształcenie, międzynarodowy wolontariat i kontynuując konsultacje z liderami branży rozrywkowej. Ukończył Wheaton College z tytułem licencjata z socjologii i był byłym dyrektorem Ruchu Agape, międzynarodowej organizacji wolontariackiej działającej w ramach Campus Crusade for Christ, Intl.

Pod koniec lat 70. Polska po raz pierwszy wprowadziła się do branży rozrywkowej, kiedy była gospodarzem Telewizyjny talk show zorientowany na problem zebrane w Kanadzie. Był także gospodarzem audycji radiowej „The Mediator”, która była nadawana w stacjach radiowych przez 18 lat.

Polska założyła Mastermedia w 1985 roku, gdzie przez 30 lat pełniła funkcję prezesa i dyrektora generalnego. Egzekwowane przez Polskę, podstawowe wartości Mastermedia kładły nacisk na „wywieranie pozytywnego i odkupieńczego wpływu na przemysł rozrywkowy poprzez dotykanie życia opiekunów mediów i mobilizację globalnych wysiłków modlitewnych w ich imieniu”.

Jest laureatem nagrody Covenant Prize for Christian Influence on Secular Media. Polska jest także pomysłodawcą Narodowego Śniadania Modlitewnego Mediów.

Polskę pozostawił po sobie żona; Donna Lane i ich sześcioro dzieci oraz czternaścioro wnucząt.

Najlepszy skład

Zapisz się do Biuletyn jest różnorodny. Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź nas dalej FacebookI ŚwiergotI Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.