Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

ŁAMANIE: Samsung Galaxy S22 One UI 5.0 beta jest właśnie wprowadzany

Czekanie Jeden interfejs użytkownika 5.0 Beta wreszcie dobiega końca. Choć spodziewaliśmy się premiery wersji beta w trzecim tygodniu lipca, jest ona teraz dostępna z około dwutygodniowym opóźnieniem. Fani nie będą mieli nic przeciwko temu, ponieważ w końcu mogą posmakować nowego oprogramowania.

Jeden interfejs beta w wersji 5.0 towarzyszy wersji beta Androida 13 Modernizacja. Nowe oprogramowanie wprowadza wiele funkcji, ulepszeń kosmetycznych i innych zmian. Jedna wersja beta interfejsu użytkownika 5.0 z wersją oprogramowania układowego S90xBXXU2ZHV4 Jest początkowo wprowadzany do serii Galaxy S22 w Niemczech.

Samsung w końcu uruchomił program beta One UI 5.0

Samsung nie ujawnił jeszcze, co nowego w One UI 5.0. Firma prawdopodobnie będzie miała wiele do powiedzenia na ten temat podczas przyszłotygodniowego wydarzenia Unpacked. Oficjalne ogłoszenie o premierze wersji beta powinno pojawić się w tym tygodniu. tam było Duży wyciek w zeszłym miesiącu Który ujawnił szczegóły dotyczące tego, co wnosi One UI 5.0. W Centrum powiadomień wprowadzono pewne zmiany z większymi ikonami aplikacji i zwiększonym kryciem tła.

Zmieniono również wyskakujące okienko uprawnień aplikacji, aby miało ten sam wygląd, co standardowy system Android 13. Jeden interfejs użytkownika 5.0 dodaje OCR za pośrednictwem interfejsu użytkownika. Dzięki temu natywna aplikacja Galeria może oddzielić tekst od obrazów, aby ułatwić udostępnianie. Samsung też się poprawił Szybkość i płynna animacja Z jednym interfejsem użytkownika 5.0. Dzięki temu przejścia będą wyglądać płynniej.

Mogą pojawić się inne dodatki, zwłaszcza nowe funkcje, które mogą zostać ujawnione w miarę postępu programu beta. Podaliśmy wyłącznie, że Samsung dąży do Jeden interfejs użytkownika 5.0 udostępniony publicznie do października W tym roku. Ze względu na opóźnienia Google w korzystaniu z Androida 13, okaże się, czy tak jest.

Program beta One UI 5.0 zostanie ostatecznie rozszerzony o więcej urządzeń. Spodziewaj się, że wkrótce pojawią się te urządzenia na większej liczbie rynków. Jeśli zastanawiasz się, czy Twoje urządzenie otrzyma aktualizację po upublicznieniu, oto lista Telefony Samsung obsługujące One UI 5.0.

READ  W tym tygodniu w Bungie - 21.07.2022 > Aktualności

Dzięki Mehdi!