Lakeview znajduje się w południowym paśmie | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie reporterskie/Devin Sauerwein (10) z Lowell Spencer South Range strzeżony przez Giannę Caruso z Lakeview Czwartkowy wieczór podczas spotkania konferencyjnego.

BEAVER TOWNSHIP Ogólny rekord żeńskiej drużyny koszykówki South Range może być trochę mylący. Lista wyjścia z konferencji pomogła im przygotować się do cotygodniowego konkursu, który oglądali na konferencji Northeast-8.

Ta intensywna rywalizacja pomogła Raidersom wycofać się w czwartek, gdy zatrzymali odważny atak Lakeview Bulldogs, aby uchwycić pod górę bitwę defensywną 35-33.

Zwycięstwo poprawia Raiders do 8-1 w NE-8, pół meczu za czołowymi Buldogami Polskimi w lidze. To także ważne zwycięstwo po przegranej 45-17 z Canfieldem poprzedniego wieczoru.

„To była dla nas naprawdę duża wygrana, zwłaszcza, że ​​był to mecz ligowy i wczoraj ponieśliśmy dużą stratę. To wzmocniło naszą pewność siebie i dało nam początek od nowa „. Mali rabusie zauważyli Emmę Cunningham. „Nasz harmonogram czyni nas lepszymi. Czyni nas gotowymi na Polskę. Czyni nas gotowymi na trudne mecze, które musimy rozegrać, i myślę, że dlatego tak dobrze sobie radzimy w lidze. „

„Te dziewczyny były niezłomne przez cały rok” – skomentował trener Raiders, Jeff Fishel. „Postanowiliśmy grać dobrze i czasami tak było. Tak więc, abyśmy mogli wygrać u siebie w lidze, to stawia nas tam, gdzie chcemy być i przygotowuje nas do ogromnego meczu w poniedziałkową noc. „

Zdobywcy mają teraz ogólnie 10-5 na sezon. Bulldogi spadły do ​​5-9 w roku, 2-6 w NE-8.

Defensywa Raiders, która zmusiła Bulldoga do 21 zwrotów w grze, pomogła wygenerować kilka koszyków transferowych, które okazały się ostateczną różnicą w przewadze dwóch punktów zwycięstwa.

Gdy Raiders utrzymywali prowadzenie 33-29 na nieco ponad dwie minuty przed końcem meczu, Teagan Peirce z Lakeview trafił do kosza na 2:05 przed końcem i uzyskał wynik 33-31.

READ  Indie zajęły 10. miejsce w Mistrzostwach Świata w piłce siatkowej U19

Ale Cunningham upuścił koszyk ze sprzęgłem na 1:40, aby umieścić Conquerors w rezerwie o cztery na 35:31. Po kilku zwrotach akcji Gianna Caruso z Lakeview zdobyła dwa ze swoich 14-punktowych punktów w grze na zaledwie 1,3 sekundy. Poszukiwacze byli w stanie wejść do piłki, aby uciec z wygraną.

„Mając półtorej minuty, mieliśmy trzy rzeczy, w których powaliliśmy się, przewróciliśmy je, a nawet nie dostaliśmy strzału. To frustrujące, ale mówię dziewczynom, że to udowadnia, że ​​umiesz grać „. Trener buldogów, Kevin Heine, powiedział. „Musimy usunąć błędy i po prostu grać w koszykówkę. Myślę, że zrobiliśmy z nimi ogromny krok naprzód. „

Napastnicy prowadzili 10-7 pod koniec pierwszej kwarty po trzech wskazówkach Devina Sauerweina z prawego górnego rogu łuku przy dzwonu. Zwiększyli swoją przewagę do 7 punktów, co jest najwyższym poziomem w grze, a w drugiej połowie pozostało 6:42, gdy Sauerwein trafiła swojego hat-tricka w nocy.

„Pozwalamy, aby nasza obrona zamieniła się w nasz atak” stwierdził Cunningham. „Trenujemy, aby biegać, aby uzyskać ćwiczenia. Mamy obronę przed naciskiem piłki, a to zamienia się dla nas w wiele szybkich podań.”

Ale od tego momentu Bulldogs wystrzeliło na 11-6, aby zakończyć rundę, gdy Maggie Pavlansky uderzyła w wiadro i rzut wolny zaledwie 6 znaków przed przerwą. To zredukowało Raiders do zaledwie 2 w 21-19, gdy rozpoczęła się przerwa.

„Wykonaliśmy świetną robotę w boksie i zbiórkach” – powiedział. powiedziała Haynie. „Tak więc jest wiele pozytywów. Potrzebujemy tylko kilku dodatków, aby wygrać, szczególnie w ostatnich dwóch minutach. „

Raiders zrównali się z 7-punktową przewagą z poprzedniego meczu pod koniec trzeciej kwarty przy 28-21, zanim Bulldogs zrobią kolejną robotę. Tym razem Psy prowadziły 4-0, uzyskując wynik 28-25 na koniec klatki.

Raiders rozpoczęli ostatni segment od rundy 4-0, aby ponownie zwiększyć swoją przewagę na 7 przy 32-25. To ustawiło napięte dwie ostatnie minuty meczu, gdy Bulldogs zbliżyli się na 8-3.

READ  QF: World Youth Boxing Championship C: Arundhati, również 3 inne zwyciężyły

„Jestem z nich taki dumny. Nie zrezygnowali. Mogli schylić głowy, kiedy dostali ten mały ołów w (pierwszej połowie), ale nie zrobili tego i walczyli „ powiedziała Haynie.

Zwycięstwo tworzy bitwę o pierwsze miejsce w NE8 w poniedziałek wieczorem, gdy Najeźdźcy udają się do Polski. Bulldogs chcą zawrócić w poniedziałek wieczorem, kiedy grają ze Struthers.