Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lakeview słabnie w walce obronnej | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Neil Madhavan Lakeview Gianna Caruso, lat 25, została zablokowana przez Grace McQueston (13) z South Range po tym, jak w czwartek wieczorem wjechała na podjazd w pozycji do wrzutu.

CURTLAND – Duszna obrona South Ring, wraz z 20-punktową przewagą Alexis Giles, była zbyt duża dla Lakeview w czwartek wieczorem.

W defensywnej bitwie o niskiej punktacji Bulldogi walczyły o znalezienie ataku, którego potrzebowali, przeciwko presji najeźdźców, spadając 35-16.

Ich obrona nas uciszyła. Trener Lakeview, Kevin Heine, powiedział. „Trudno nam praktycznie powtórzyć, a Polska zrobi to samo (dla nas). Polska i South Range postawią na tobie sportowców i sprawią, że wygrasz każde wiadro i będą wywierać presję na obronę dookoła. Jakoś mamy aby dać naszym dziewczynom praktyczność i poprawę, ale jest to trudne do zrobienia.”

Haynie powiedział, że wiedzieli, że South Range będzie agresywnie defensywnie, a Bulldogs z trudem zdobywali bramki przeciwko różnym defensywnym spojrzeniom, które rzucali im Raiders, zdobywając tylko dwa punkty w pierwszej i trzeciej kwarcie.

Wchodząc, Bulldogs zdobyli średnio 37,5 punktu w pierwszych sześciu meczach sezonu na drodze do startu 3:3. Ale obrona Pierścienia Południowego zostawił im mniej niż połowę średniej sezonu. Junior Maggie Pavlansky zdobyła sześć punktów, prowadząc Lakeview, podczas gdy Gianna Caruso zdobyła pięć, a junior Brock Schneider zdobył trzy. Sophomore Makenna Werner również miała wiadro na Bulldogs.

Raiders rozpoczęli grę na wydłużonym korcie do trzech kwadransów, który zmieniał się między 2-3 a 2-2-1, a następnie przez cały mecz przełączali się między dwoma graczami i pół kortu.

„Zaczynamy wracać do pełnego planu gry obronnej, w który uwielbiamy grać” Trener South Range, Jeff Fishel, powiedział. „Nie zrobiliśmy jeszcze wielu treningów razem, więc nie ustawiliśmy jeszcze pełnego wyciskania tonacji i pół-pułapki. W pewnym sensie składamy to razem, ćwiczenie za treningiem. Po raz pierwszy mamy kilka noce między meczami, więc (w tym tygodniu) tak było. Naprawdę musimy nad tym popracować, ale to jeszcze nie wszystko.

READ  Djokovic nr 2 na świecie wycofuje się z National Bank Open w Toronto z powodu zmęczenia

„Widzieliśmy wiele rzeczy, które musimy naprawić” Śledź Fishela, „Ale my po prostu lubimy próbować wytrącać przeciwnika z równowagi, a nasza presja defensywna pozwala nam być kreatywnym w tym, co robimy”.

South Ring czekał na koncert, taki jak czwartkowy program Gilesa.

Giles zdobyła 16 z 20 punktów w pierwszym inningu, w tym trafiając cztery trzy punkty, ponieważ na początku wykonała większość ataku ciężkiego.

– To ważne, ponieważ w meczach z niskimi golami… dało nam to małą przerwę, od której mogliśmy czuć się komfortowo z tym, co chcemy robić defensywnie i nie musieliśmy niczego zmuszać do ataku – powiedział Fishel. „Zawsze, kiedy możesz to zrobić, sposób, w jaki gramy w obronie, pomaga nam budować dla nas rzeczy”.

Lakeview rozpoczęło grę w strefie 2-3, ale potem w drugiej kwarcie zamieniło się w bezpośrednich starciach po tym, jak Giles strzelił do nich z zewnątrz.

„Dobrzy gracze pojawiają się i sprawiają, że zmieniasz swój plan gry” powiedziała Haynie. „Po pierwszej kwarcie, kiedy oddawała wszystkie strzały, zmieniliśmy plan gry, co było po prostu łatwe. Zamknęli to naprawdę szybko. Musieliśmy wydostać się z tego obszaru, podeszliśmy do gracza i graliśmy lepiej w grze międzyludzkiej, niż się spodziewałem.

Gdy obrona Bulldogs przeszkadza Gilesowi, zaczyna ofensywnie otwierać rzeczy dla innych graczy Raiders.

Czterech graczy innych niż Giles strzeliło bramkę w drugiej połowie, a sześciu różnych graczy zdobyło bramkę na South Ring przez cały mecz.

Szefowie kuchni Devin Sweruen i Sidney Bennick zdobyli odpowiednio po pięć i cztery punkty, podczas gdy seniorki Mallory Wiedemann i Hana Heikkinen oraz uczennica drugiej klasy Madison Dado również zdobyli kubeł.

„Mamy dzisiaj kilku innych facetów” powiedział Fishel. „Musieliśmy trochę posprzątać nasze przepustki, ale wygląd był na miejscu. Rzucaliśmy przepustki, ale nie robiliśmy świetnych przepustek. Ale to o mnie, ponieważ nie jest to coś, nad czym pracowaliśmy tak dużo. To jedna z rzeczy dowiadujemy się tam. Jeśli nad tym pracujemy i robimy to we właściwy sposób, możemy to ulepszyć”. Pomoże to rozszerzyć zakres naszej ofensywy”.

READ  Polska oczekuje od SKorea budowy elektrowni jądrowej | tata

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej