Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kylian Mbappe prowadzi grupę, która nie czeka na spełnienie swoich marzeń

Kylian Mbappe prowadzi grupę, która nie czeka na spełnienie swoich marzeń

Ci sportowcy, gracze, przedsiębiorcy i programiści przekształcają branżę sportową i hazardową w całej Europie.


FLub dużo, spełnienie marzeń może zająć całe życie. Tak nie jest w przypadku gwiazdy Paris Saint-Germain Kylian Mbappe. Francuz stał się jednym z najbardziej utytułowanych piłkarzy na świecie w wieku zaledwie 23 lat, zdobywając w 2021 r. swoją drugą nagrodę dla piłkarza roku Ligue 1 po tym, jak prowadził ligę zdobywając bramki w trzecim sezonie z rzędu. Przełożyło się to na ogromny sukces poza boiskiem, ponieważ Forbes Szacuje się, że Mbappé, czwarty najlepiej opłacany piłkarz na świecie, zarabia 15 milionów dolarów rocznie na reklamach, w tym na okładce gry EA Sports „FIFA 21”. W zeszłym roku też został zwolniony J Mabel KilianPowieść graficzna zaprojektowana, aby inspirować dzieci do realizacji marzeń.

I nie tylko on. Mbappe prowadzi wyjątkową grupę wyróżnionych Forbes2022 Europa 30 Under 30 Lista w kategorii Sports & Games, wyróżniająca sportowców, graczy, przedsiębiorców i deweloperów, którzy kształtują przyszłość swoich branż. W siódmej edycji Listy Europy Forbes Możesz liczyć na jury, w skład którego wchodzą jedne z najbardziej wpływowych osób ze świata sportu i gier: Jonathan BarnettCEO ICM Stellar Sports i jeden z najpotężniejszych piłkarzy; Garbine Muguruzadawniej #1 w rankingu WTA, jeden z najbardziej rynkowych sportów na świecie i absolwent 2016 na liście; Jay Ann Lopez, założycielka Black Girl Gamers i orędowniczka różnorodności w grach; I Eefje „Sjokz” Depoorteregospodarz Mistrzostw Europy League of Legends, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w europejskim e-sporcie, a także absolwentką 2016 na liście.

Emma Radukano19-latek zdobył w tym roku tytuł Najmłodszego Honoru w kategorii Sports & Games. Kiedy we wrześniu wygrała US Open, została pierwszą kwalifikacją w erze Open, która zdobyła tytuł Wielkiego Szlema i zrobiła to w dominujący sposób: Raducanu wygrała dziesięć meczów, nie przegrywając seta. Teraz, najwyżej oceniany brytyjski tenisista, Raducanu, ma umowy promujące takie marki jak Nike, Dior, British Airways i inne. Dołączenie do niej z tenisowych szeregów to fenomen dwudziestolatków Iga twoje usta. W kwietniu została pierwszą polską tenisistką na świecie i najmłodszą od 2010 roku. Wygrała French Open 2020, a w 2021 roku ma już na swoim koncie trzy kolejne zwycięstwa w turniejach. Poza boiskiem Svetic jest orędownikiem zdrowia psychicznego, a szczerze opowiada o swoich zmaganiach i darowiznach na organizacje w Polsce.

READ  Nekrolog: Robert F. Dawes - Lewiston Sun Magazine

Na torze wyścigowym 24-letni kierowca Ferrari Karol Leclerc Podpala konkurencję w Formule 1. Obecnie prowadzi w rankingu kierowców Formuły 1 o 26 punktów, wyprzedzając byłych mistrzów Maxa Verstappena i Lewisa Hamiltona, i podobno otrzymuje od Ferrari pensję w wysokości 12 milionów dolarów. Bella Collins29-letnia D., strateg w firmie zajmującej się codziennym recyklingiem opakowań, ustanowiła rekord świata w lipcu 2021 roku, gdy jej czteroosobowy zespół stał się najszybszymi wioślarzami z Kalifornii na Hawaje w 35 dni. To jest siedem lat po tym, jak zostałam członkiem najszybciej kobiecej drużyny, która opłynęła Atlantyk. Narciarz biegowy i niedowidzący Dmytro Soyarko Brał udział w Igrzyskach Paraolimpijskich w Pekinie w 2022 roku, reprezentując Ukrainę. Dzień przed zdobyciem brązu w narciarstwie przełajowym, jednym z czterech medali igrzysk dla 25-latka, Suiarko ujawnił, że jego dom na Ukrainie został zbombardowany.

Tymczasem w świecie gier Michaela Laintraub Kontynuuj stawianie czoła nowym wyzwaniom. Po wygraniu kilku turniejów jako zawodowiec kontratak: globalna agresja zawodniczka, dołączyła do pierwszej kobiecej drużyny G2 Esports w odważny. słynny czarodziej Luca Pferdeminguez, który nieśmiały przed kilkoma miesiącami w wieku 21 lat, pobił w zeszłym roku cztery rekordy Guinnessa, w tym został pierwszą osobą, która pokonała 16 piłek z partnerem w duecie. Oprócz przewodniczenia Światowej Federacji Żonglerskiej w Niemczech uczył dzieci zabawy w Afganistanie i Ugandzie. Dziesięć lat temu, w wieku szesnastu lat, Lee McNeill Założył firmę Tebex, która umożliwia monetyzację serwerów do gier. Pomógł jej twórcom zarobić ponad pół miliarda dolarów na całym świecie i został przejęty przez Overwolf.com za 29 milionów dolarów na początku tego roku.

Wystawa: Forbes 30 Under 30 Europa 2022: Sport i gry

33 zdjęcia

Inne mecze z listy 2022 obejmują Lawrence Okoli29 lat, mistrz 18-0-0 WBO Cruiserweight, który pięć lat temu przerzucał hamburgery w McDonald’s; Arnaud Vidal23 lata, który współtworzył organizację esportową Team Heretics w 2016 roku z Jorge Origodo Gonzalezi 22 i Antonio Catina Poderoso, 29 i włączony do firmy o przychodach 3,5 miliona dolarów, z ponad 110 milionami obserwatorów społecznościowych wśród wszystkich członków i ambasadorów; I Georgina Phyllis28-letni współzałożyciel i COO Talewind, studia deweloperskiego działającego w gra Roblox metaverse, która zebrała 4,2 miliona dolarów od momentu powstania niecały rok temu.

READ  Louisville Baseball bierze udział w inauguracyjnej serii na Virginia Tech

metodologia

członkowie Forbes Lista Sportów i Igrzysk w Europie 30 Under 30 Europe została wybrana spośród szerokiego grona kandydatów z różnych źródeł, w tym z publicznego formularza nominacji online, absolwentów poniżej 30 lat, kontaktów sportowych i wewnętrznych badań. Nasz panel sędziowski składał się, jak wspomniano powyżej, z: Jonathana Barnetta, Garbine Muguruza, Jay Ann Lopez i Evji DePortyre.

Tegoroczną listę zredagował Justin Birnbaum I Matt Craig.

Aby zobaczyć naszą pełną listę sportów i gier, kliknij tutaj, a pełną relację na temat osób w wieku 30 lat poniżej 30 lat w Europie kliknij tutaj.

Ponad 30 lat Poniżej 30 lat Europa 2022

Więcej od ForbesaOd TikToker Khaby Lame do przyszłości mody: członkowie Forbes spotykają się z poniżej 30 członkami Europy, którzy zmieniają sztukę i kulturę
Więcej od ForbesaOd relacjonowania wojny po marketingową terapię cyfrową: ci blogerzy poniżej 30 roku życia mają wpływ na marketing i media w całej Europie.
Więcej od ForbesaPoznaj przedsiębiorców społecznych w Europie poniżej 30. roku życia z magazynu Forbes, którzy będą wywierać wpływ w 2022 r.
Więcej od ForbesaPoznaj 30 w Europie Poniżej 30 lat w technologii 2022: Marzyciele Tworząc nową cyfrową Europę

Spotkał Forbes 30 Do 30 lat Klasa europejska 2022