Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kyle Walker radzi Kylianowi Mbappe z Matty Cash, gdy Polska jest rozdarta przez Francję |  piłka nożna |  gra

Kyle Walker radzi Kylianowi Mbappe z Matty Cash, gdy Polska jest rozdarta przez Francję | piłka nożna | gra

Polski prawy obrońca Matty Cash wierzy, że jego rywal z Premier League, Kyle Walker, może powstrzymać Kyliana Mbappe na Mistrzostwach Świata 2022. Wojna jest na ustach wszystkich przed sobotnim starciem ćwierćfinałowym między Anglią a Francją.

Mbappe walczył z Cashem i Polską, wygrywając 3:1 dla obrońców tytułu. Jego gole w drugiej połowie były ósmym i dziewiątym golem 23-latka w 11 występach na Mistrzostwach Świata, przewyższając wynik Cristiano Ronaldo w dziewięciu meczach mniej.

Pomimo spędzania godzin na analizowaniu filmów Mbappe i obsesyjnie przyznawaniu się do nagrań występów Francuza w łóżku, Cash nie mógł powstrzymać swojej błyskotliwości. Ale gwiazda Aston Villi poparła Walkera, aby był człowiekiem, który pokonał Mbappe w ćwierćfinale pierwszego testu wagi ciężkiej w Anglii w sobotę.

Cash chwalił elektrycznego napastnika po tym, jak Mbappe i jego współpracownicy wyeliminowali Polskę z Mistrzostw Świata 2022, ale wierzy, że tempo i doświadczenie Walkera mają wszystko, czego potrzeba, aby się poprawić. Powiedział: „Kyle Walker ma więcej doświadczenia niż ja, więc nie muszę mu nic mówić.

WŁAŚNIE: Policja Surrey publikuje raport o włamaniu do domu Raheema Sterlinga

„On wie, że Mbappe jest fantastyczny, ale myślę, że Kyle Walker jest najlepszym prawym obrońcą w Anglii. Więc jeśli ktokolwiek ma powstrzymać Mbappe, myślę, że to on. Kyle Walker jest sprytny, jest szybki, ale Mbappe jest na innym poziomie – dotychczas.

„Gram w Premier League tydzień w tydzień i gram przeciwko skrzydłowym najwyższej klasy, ale z łatwością będzie najlepszym graczem na świecie. Spójrz na jego tempo, jego ruch i wykończenie. On to ma Stawia dwa w górnym rogu – jeden po lewej i jeden po prawej.”

Przeczytaj także: Jordan Henderson składa osobisty hołd Raheemowi Sterlingowi

Chociaż napastnik PSG zamienił swoje życie w piekło przez 90 minut w niedzielę, Cash był zachwycony, gdy otrzymał koszulkę po zakończeniu gry. „W końcu powiedziałem do niego:„ Czy mogę dostać twoją koszulę? Dał mi to, więc jestem szczęśliwy. Zamierzam to zaprojektować” – dodał.

READ  Polska rozpoczyna szczepienia przypominające dla dzieci w wieku 12-15 lat - Pierwsze wiadomości

Dopiero okaże się, czy Walker chce zdobyć koszulkę Mbappe po starciu ćwierćfinałowym. Ale bez wątpienia będzie w pełni skoncentrowany na powstrzymaniu go przed złamaniem serc Anglii na stadionie Al Bad, czego Cash i wielu innym nie udało się zrobić od czasu jego nastoletniego debiutu.

Chcesz najświeższe wiadomości piłkarskie? Kliknij, aby dołączyć do naszej nowej grupy na Facebooku Tutaj