Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kwakrzy Dwaj Bohaterowie | Wiadomości, sport, praca

Salem – Salem Quakers nie działały w czwartek w strefie Division 2 na stadionie Cebu.

Obie drużyny sztafetowe o długości 3200 m z Salem osiągnęły wysokie wyniki, aby awansować do obszaru Austin Town Fitch.

Drużyna dziewcząt z Salem składająca się z Megan Stafford, Molly Hubble, Maggie Hubble i Maggie Hall zajęła pierwsze miejsce w 9 minut 21,12 sekundy.

Drużyna chłopców Salem Davin Koskinen, Andy Wilson, Lucas Ziegler i Will Madison zajęli drugie miejsce (8:18.13).

Senior Salem Cam Jacket zdobył tytuł hrabstwa w skoku w dal chłopców (20 stóp-4 1/2), aby pomóc Quakers objąć prowadzenie pierwszego dnia w klasyfikacji drużynowej z 40 punktami.

Drugie miejsce zajął duży Salem Michael Hickson (19-8), a trzecie mały Drew Deshilds (19-7 3/4).

Quakers mieli wspaniały dzień w dyskotekach chłopców, gdzie starszy Carson Stockman zajął drugie miejsce (153-2), a młody Ryan Kumberman był trzeci (147-4). Starszy oficjał South Range Jacob Brooks zajął czwarte miejsce (146-2).

Czterech najlepszych zawodników w każdym wydarzeniu awansuje w przyszłym tygodniu do regionu Austin Town Fitch.

Salem Jr. McKenna Rudy była druga w skoku dziewcząt (34-10 1/2), a młoda Claire Bronner była trzecia w skoku wzwyż (4-8).

Drużyna West Branch Girls 3200 Relay składająca się z Eris Dugan, Avah Stull, Clairce Martin i Kaylee Burcaw zajęła czwarte miejsce (10:54.35).

Spotkanie okręgowe będzie kontynuowane w sobotę, pozostałe imprezy terenowe o godz. 11:30, a finały o godz. 12:30

chłopcy wyniki

egzaminy końcowe

(najlepsza czwórka awansuje do obszaru regionalnego Austin Town)

3200 sztafet: 1. Marlington (Cohen Boyce, Liam Blake, Noah Graham, Colin Cernansky) 7:58.04; 2. Salem 8:13,13; 3 – Pole 8: 18.08; 4. Fairless 8: 26,38; 5. Zakres południowy 8: 34,86; 6. Akron St. Vincent St. Maria 8:43.58; 7- Oddział Zachodni 8:46.19; 8. Kanton Południowy 8: 53,35.

READ  Turkey Tour 2021: Mark Cavendish zapewnia dobrą passę na drugim etapie | Nowości rowerowe

Dyskusja: 1. Josiah Cox (Manchester) 170-9; 2 – Carson Stockman (Salem) 153-2; 3 – Ryan Cumberman (Salem) 147-4; 4 – Jacob Brooks (zasięg południowy) 146-2; 5 – Terek Montgomery (Akron Street VM) 127-10; 6. Kofi Powers (Akron St. VM) 127-7; 7 – Kaleb Sakara (Struthers) 122-4; 8. Jake Marchand (Fairless) 121-9.

Skok w dal: 1. Kamizelka (Salem) 20-4 1/2; 2 – Michael Hickson (Salem) 19-8; 3 – Drew Deshilds (Zachodni Brunch) 19-7 3/3; 4 – Shawn Lodge (Akron St. VM) 19-7 3/4; 5. Kenneth Starcher (Oddział Zachodni) 19-6 1/4; 6 – Król Lorenzo (Coventry) 19-5 3/4; 7 – Josh Mushiko (Polska) 19-1; 8. Taylor Lewis (Manchester) 8-18 1/2.

Skok o tyczce: 1. Blake Severlin (Akron St. VM) 15-8; 2 – Brant Marchand (Niesprawiedliwy) 15-0; 3 – Maxwell Kirby (niesprawiedliwy) 9-0; 4 – Sam Elgin (Manchester) 9-0. 5. Robert Sherman (Manchester) 8:0.

Najlepiej wykwalifikowani

110 Przeszkód: 1. Kryształ Clancy (Ursulin) 15,33; 2 – Michael Hickson (Salem) 15.78; 3 – Cameron Chambers (Salem) 15,93; 4 – Ryan Irwin (oddział zachodni) 16.04; 8. Michael Kanagi (Oddział Zachodni) 17.47.

100 Dash: 1. Monty Blair (Buchtel) 11.10; 4 – Blaise Exlin (Salem) 11,29; 4 – Connor Jones (pasmo południowe) 11,35; 8. Sam Walter (Salem) 11.47.

Sztafeta 800: 1. Akron St. Vincent St. Maria 1:31.07; 4 – Salem 1: 32,78; 5. Salem 1: 33,17; 7. Oddział Zachodni 1: 34.54.

1600 przebieg sprintu: 1. Colin Cernansky (Marlington) 4: 50,73; 3 – Brian Standley (zakres południowy) 4: 51,72; 5. Emmett Slapach (zakres południowy) 4: 53,65; 6. Josiah Hicks (Oddział Zachodni) 4: 54,99; 8- Will Madison (Salem) 4:56.13; 15. Brian Boston (Oddział Zachodni) 5:48.

400 sztafet: 1. Akron St. Vincent St. Maryja 43,96; 2 – Salem 44,25; 3 – skrzydło południowe 44,96; 7. Oddział Zachodni 45,95.

READ  Świątek, córka olimpijczyka, wygrywa inauguracyjny mecz tenisa w Tokio

400 DASH: 1. Calil McCray (Akron St. VM) 51.07; 2 – Drew Deshilds (Oddział Zachodni) 51,77; 7 – Logan Butcher (pasmo południowe) 52,87; 8. Hudson Morefield (zakres południowy) 52,96.

300 przeszkód: 1. Kryształ Clancy (Ursulin) 39,85; 2 – komory Camerona (Salem) 42,63; 3 – Michael Hickson (Salem) 42,77; 6 – Michael Kanagi (Oddział Zachodni) 43,65; 7. Kenneth Starcher (oddział zachodni) 44.49.

BIEG 800: 1. Andrew Biggs (Polska) 2: 06.05; 2. Alex Jarrowaki (zakres południowy) 2: 06.58; 11 — Davin Koskinen (Salem) 2:11.96; 12. Quentin Bew (pasmo południowe) 2:13.12; 13. Will Madison (Salem) 2:13.75.

200 Dash: 1. Conor Jones (zakres południowy) 22,91; 7. Sam Walter (Salem) 23.38.

3200 RUN: Bezsporne.

Sztafeta 1600: 1. Akron St Vincent St.. Maria 3:29.16; 4. Zakres południowy 3: 32,71; 6. Salem 3:34.

——

wyniki dla dziewczyn

egzaminy końcowe

(najlepsza czwórka awansuje do obszaru regionalnego Austin Town)

sztafeta 3200: 1. Salem (Megan Stafford, Molly Hubble, Maggie Hubble, Maggie Hall) 9:21.12; 2. Akron św. Wincentego św. Maria 9:47.41; 3. Marlington 10:28,43; 4 – Oddział Zachodni 10: 54,35; 5 – Południowy Kanton 11: 07.47; 6. Pas południowy 11:07,77; 7. Akron Coventry 12: 48,64.

Piłka: 1. Emma Rotondo (boisko) 36-2 1/2; 2 – Maszyna Rody’ego (Salem) 34-10 1/2; 3 – Lauren Keithley (Marlington) 34-1; 4 – Rinne Rochman (Kanton Południowy) 33-0 1/4; 5 – Annie Lumsden (zakres południowy) 32-10 1/2; 6 – Abigail Seward (Niesprawiedliwe) 31-11 1/2; 7 – Kylie Carlisle (Salem) 10–31 1/2; 8. Kate Custer (Manchester) 31-1 3/4.

Skok wzwyż: 1. Zoe Steele (niesprawiedliwy) 4-10; 2 – Ava Andrella (Manchester) 4-10; 3. Claire Brunner (oddział zachodni) 4-8; 4. Mallory Menin (Coventry), McKenna Lenz (West Branch), Cami Romm (Salem), Alexis Hall (Południowy Kanton), Tony Datkoliak (Południowy Kanton) i Paige Barger (boisko) 4-6 (Minin wygrał przeskok) Pier finał regionalny).

READ  DAZN ogłasza nowe globalne partnerstwo ze Snapchat

Skok o tyczce: 1. McKayla Wymer (Manchester) 9-6; 2 – Mia Fowler (niesprawiedliwy) 8-0; 3 – Ella Cox (Niesprawiedliwość) 6-6; 4. Colette Giffiden (Manchester) 6-0.

Najwyżej wykwalifikowani

100 przeszkód: 1. DaMya Barker (Buchtel) 14,73; 4 – Alexis Gregory (oddział zachodni) 16,88; 8. Annika Murray (Salem) 18.26.

100 DASH: 1. Kya Epps (Akron St. VM) 12.35; 3 – Riley Hutton (Salem) 12.97; 5 – Kennedy Burger (Oddział Zachodni) 13.10; 8. Zoe Sanders (oddział zachodni) 13.38.

Przekaźnik 800: 1. Bustel 1: 42,99; 3 – Oddział Zachodni 1: 45,66; 4. Salem 1:48.20.

1600 RUN: Bezsporne.

400 przekaźników: 1. Akron ul. VM 50,37; 4 – Oddział Zachodni 51,47; 6. Salem 52,46.

400 DASH: 1. Tay’onia Whitaker (Buchtel) 57,37; 2 – Sophia Gregory (oddział zachodni) 58,32; 4 – Riley Hutton (Salem) 61,54; 5. Ella Podwójna (Salem)

300 płotków: 1. DaMaya Barker (Buchtel) 43,65; 7 – Annika Murray (Salem) 51,85.

800 Wyścig: 1. Heather Siodak (boisko) 2: 30,94; 3. Maggie Hubble (Salem) 2:41.41; 4 – Maggie Hall (Salem) 2:45.36; 8. Ava Stoll (oddział zachodni) 2:50.

200 DASH: 1. Kya Epps (Akron St. VM) 25.45; 5 – Kennedy Burger (Oddział Zachodni) 27.09; 8. Zoe Reed (Salem) 28.16.

3200 RUN: Bezsporne.

1600 przekaźnik: 1. Buschtel 3: 58,63; 2. Oddział Zachodni 4: 09.11; 3. Salem 4:10,46.


Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej