Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kuratorium w Polsce wybiera Hockenberry na nowego prezesa | Wiadomości, sport, praca

Polska – Wyznaczono nowego opiekuna lokalnego okręgu szkolnego w Polsce.

W ogłoszeniu opublikowanym w piątek na stronie internetowej dystryktu Craig Hockenberry został wybrany i zostanie formalnie powołany na specjalnym posiedzeniu Kuratorium Oświaty w poniedziałek.

Hockenberry był jednym z siedmiu półfinalistów w badaniach przeprowadzonych przez Finding Leaders, firmę zatrudnioną przez polskie szkoły.

Ostatecznie wybór został zawężony do Hockenberry i Jude Meyers, kierownika lokalnych szkół hrabstwa Gallia.

Hockenberry niedawno pracował jako kurator w lokalnym okręgu szkolnym Three Rivers w hrabstwie Hamilton niedaleko Cincinnati, rejonie, w którym uczy się 2500 uczniów. Pełnił tę rolę przez sześć lat.

Wcześniej Hockenberry był dyrektorem Manchester Community Schools w Adams County od 2013 do 2015 roku.

Wiedza i umiejętności Hockenberry utrzymają ten obszar na ścieżce sukcesu, zgodnie z oświadczeniem Rady Szkoły.

Ma doświadczenie w zakładaniu akademii zawodowych, otwieraniu i rozwijaniu modeli dla lokalnych centrów edukacyjnych, rozwijaniu partnerstw społecznych, planowaniu strategicznym dla regionu, nadzorowaniu wielomilionowych projektów budowlanych oraz świadczeniu podstawowych usług dla studentów.

„Pan Hockenberry dziedziczy wybitny okręg edukacyjny. Greg Riedel, prezes zarządu, powiedział, że jego przywództwo i doświadczenie pomogą lokalnym szkołom w osiągnięciu dalszych sukcesów akademickich.

Zgłosiło się dwudziestu czterech kandydatów do pracy, a „Wyszukiwanie liderów” pomogło zawęzić opcje.

Hockenberry rozpoczął swoją karierę jako nauczyciel w szkole podstawowej i został wybrany na administratora i dyrektora generalnego w CPS.

Hockenberry był także częścią nagradzanego ogólnokrajowego filmu dokumentalnego radia publicznego „Oyler One School, One Year”.

W lutym jednogłośnie członkowie zarządu zdecydowali się zawrzeć kontrakt o wartości 15 000 dolarów z Finding Leaders of the Cleveland, aby pokierować dystryktem w procesie poszukiwania nowego przełożonego.

Były superintendent David Janova ogłosił w październiku swój zamiar przejścia na emeryturę i nadal pracuje jako specjalny asystent dr Edwina Hollanda, który służył tymczasowo. Janova jest z regionem od ośmiu lat.

READ  Zespół Kliner z Oak Glen zajął szóste miejsce w konkursie Boardman Invite| Wiadomości, sport, praca

Zarząd spodziewał się, że wybierze nowego kandydata przed 1 sierpnia.

Aby zachować przejrzystość procesu, utworzono grupę interesariuszy składającą się z nauczycieli, personelu pomocniczego, uczniów, administracji dystryktu i członków społeczności, a także przeprowadzono wywiady z finalistami.

Po zakończeniu dwóch wywiadów z Hockenberry i Meyers, po jednym z interesariuszami, Rada Edukacji przeprowadziła z każdym z nich trzecią rozmowę.

Nowy stały lider ukończył Mount St. Joseph University w Ohio w 1995 roku, uzyskując tytuł licencjata w zakresie edukacji elementarnej. Hockenberry uzyskał następnie tytuł magistra administracji edukacyjnej na Uniwersytecie Xavier.

Później otrzymał tytuł doktora honoris causa listów humanitarnych z Mount St.Józef, gdzie wygłosił przemówienie inauguracyjne w 2013 roku.

Hockenberry jest żonaty ze swoją żoną Irene. Razem mają troje dzieci: Rocco, Gino i Vivienne.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej