Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kupujący powiązany z Polish Outlet Mall zapłaci za hotel przy plaży 7,1 miliona dolarów

Kupujący powiązany z Polish Outlet Mall zapłaci za hotel przy plaży 7,1 miliona dolarów

Fort Myers/Neapol

zielone światło: Deweloperzy stojący za Naples Beach Club otrzymali 22 marca jednogłośną zgodę Rady Miasta Neapolu na wprowadzenie pewnych zmian w planie zagospodarowania przestrzennego rezydencji przy plaży w ramach przebudowy. Zmiany zatwierdzone przez miasto obniżyły gęstość zabudowy poprzez zmniejszenie liczby jednostek, zapewnienie lepszych „ścieżek widokowych” na Zatokę Meksykańską i ograniczenie ruchu. Przebudowa o wartości 1 miliarda dolarów to przekształcenie historycznego Naples Beach Hotel and Golf Club, które obejmie hotel prowadzony przez Four Seasons Hotels and Resorts oraz do 185 luksusowych mieszkań własnościowych. Rada Miasta zajmie się zmianami w części rynku i centrum kongresowym projektu o powierzchni 126 akrów w kwietniu.

czas ruchu: Rozpoczęła się budowa magazynu o powierzchni 25 000 stóp kwadratowych dla firmy Trend Moving & Storage. Firma przeprowadzkowa wykorzysta przestrzeń w Alico Trade Centre przy autostradzie międzystanowej 75 w Fort Myers na magazyny i biura administracyjne. Budynek, wzniesiony przez Seagate Development Group, będzie parterowy, a firma ma się wprowadzić jeszcze w tym roku. Trend działa w New Hampshire i na Florydzie. Jej obecne biuro znajduje się w Bonita Springs, choć nie jest jasne, czy firma utrzyma swoją obecność w tym miejscu.

Tampa/St. Petersburgu

Doktor jest w: Budynek biurowy Dale’a Mabry’ego został sprzedany za 20,7 miliona dolarów. Nabywcą był Uniwersytecki Szpital Środowiskowy. Nie ma zbyt wielu szczegółów na temat sprzedaży, ale według wpisu w LoopNet, trzypiętrowy budynek biurowy znajduje się przy 6919 N. Dale Mabry Highway na kampusie szpitala należącego do AdventHealth, na południe od Waters Street. Budynek o powierzchni 53 685 stóp kwadratowych został zbudowany w 2012 roku i posiada 200 miejsc parkingowych. Wcześniej należał do BRPC Development.Nie mów hotel: Hotel na Belleair Beach został sprzedany spółce LLC z adresem pocztowym w Polsce. Według akt własności hrabstwa Pinellas, Belleair Beach Club został sprzedany spółce z ograniczoną odpowiedzialnością o nazwie Bayway Florida Hotel za 7,1 miliona dolarów. Wyszukiwanie w bazie danych korporacji Departamentu Stanu pokazuje, że główny adres korporacji Bayway to 0 Bayway Blvd. , który Google Maps pokazuje, że znajduje się na środku mostu Terra Verde (nie jest jednak jasne, czy znajduje się w wodzie, czy na prawdziwym moście). Adres dwóch dyrektorów firmy to 333 S. Hamden Dr. w Clearwater, gdzie znajduje się motel Tropical Breeze. Adres trzeciego dyrektora to 648 Poinsettia Ave. w Clearwater, gdzie znajduje się hotel Island Cay. Pomimo plątaniny lokalnych adresów, adres pocztowy firmy dotyczy prawdopodobnie centrum handlowego w Rzgowie w Polsce. Osoby wymienione jako dyrektorzy w bazie danych State Corporation nie odpowiedziały na wezwanie w hotelach. Równie interesujący jak strona internetowa firmy i tło jest fakt, że nieruchomość przy plaży została sprzedana za 7,1 miliona dolarów. Powiatowe akta własności potwierdzają sprzedaż i opisują nieruchomość jako hotel z dwoma pierwszymi budynkami zbudowanymi w 1968 r., a drugi w 1978 r. Dokumenty wskazują łącznie 22 lokale.

READ  Wybuchy Nord Stream prowadzą do „katastrofy ekologicznej” - EURACTIV.com

Tak, na moim podwórku: Deweloperzy i właściciele nieruchomości będą mogli wybudować więcej niż jeden lokal mieszkalny na niektórych nieruchomościach w Petersburgu. Rada Miasta St. Pete zatwierdziła zmianę zagospodarowania przestrzennego forsowaną przez działaczy na rzecz przystępnych cenowo mieszkań w celu zwiększenia zagęszczenia w mieście i złagodzenia rosnących kosztów spowodowanych brakiem opcji. Zmiana dotyczyła około 3000 działek w mieście i pozwala na wybudowanie czterech lokali na jednej działce. Według YIMBY St. Pete, który naciskał na ten środek, powiedział, że nowy podział na strefy oznaczałby, że „mieszkania są gęściejsze i mniejsze, a zatem tańsze w budowie, zakupie i wynajmie”. Rada miasta głosowała 7 do 1 za.

Sarasota/Manat

Hotel złamanych serc: Hotel My Sarasota Gateway jest sprzedawany w Nokomis w południowym hrabstwie Sarasota. Nowy właściciel zapłacił 3 miliony dolarów. Mężczyzna, który odebrał telefon w hotelu 24 marca, potwierdził sprzedaż, ale nie podał żadnych szczegółów dotyczących planów dotyczących nieruchomości. Powiedział jednak, że nieruchomość nie została „zakupiona z zamiarem bycia hotelem”. Nabywcą według rejestrów nieruchomości hrabstwa Sarasota jest firma o nazwie Uproar Charter Holdings z siedzibą w Springville w stanie Utah. Nieruchomość była wcześniej własnością Coastal Treatment Center Nokomis, która kupiła ją w 2017 roku za 1,725 ​​miliona dolarów. Nie jest jednak jasne, czy miejsce to było zakładem leczenia. Istnieją recenzje hotelu na TripAdvisor, które sięgają 2015 r., a być może później, i obejmują oceny gości z czasu, gdy obiekt był własnością Coastal Treatment Centre.

Odzież Ritza: Jeśli masz zamiar zapłacić do 11,5 miliona dolarów za mieszkanie, lepiej mieć trochę dodatków. W tym celu The Ritz-Carlton Residences Sarasota Bay publikuje szczegółowe informacje na temat niektórych udogodnień, które będą dostarczane wraz z deweloperem, Kolter Group of Delray Beach, ogłaszając w zeszłym tygodniu kilka dzwonków i gwizdków. Wśród nich znajduje się nadbrzeżny plac z basenem-oazą, tarasem słonecznym i spa otoczonym tropikalną roślinnością. kawiarnia informacyjna ze stacją z napojami, miejscami do siedzenia i prywatną salą konferencyjną do spotkań i spotkań towarzyskich; oraz duży prywatny hol z widokiem na port i salę klubową na spotkania towarzyskie. Budowa 20-piętrowego luksusowego wieżowca, który powstanie na terenie wielofunkcyjnego kompleksu Quay Sarasota, ma rozpocząć się jeszcze w tym roku. Po ukończeniu wieża będzie miała 78 jednostek w cenie od 3,5 do 11,5 miliona dolarów. Oczekuje się, że zostanie ukończony w 2026 roku. W 2018 roku deweloper zapłacił 19,3 miliona dolarów za działkę o powierzchni jednego akra.

READ  Nadzorca Biden może wydawać karty rabatowe na gaz

Jeśli masz wiadomości, opinie lub porady, które chcesz przekazać, skontaktuj się z nami [email protected] Możesz też wysłać SMS-a lub zadzwonić pod numer 727-371-6944.