Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kuba ogłasza skład na Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej Słowenia-Polska

HAWANA, 19 sierpnia (RHC) .- Gwiazdy Robertlandy Simón i Miguel Angel López prowadzą kubańską drużynę siatkówki na Mistrzostwa Świata Słowenia-Polska, poinformował w piątek zespół DT Nicolasa Vivesa.

Simone „dokonał pełnego powrotu do zdrowia” po kontuzji palca prawej ręki (atakującej ręki) podczas treningu w Hawanie, co uniemożliwiło mu udział w Pucharze Panamerykańskim w Kanadzie, gdzie drużyna zdobyła tytuł niepokonanych mistrzów. , lekarz kampusu Radia Habana Ramses Raymond oddany na Kubę.

DD Wives poinformowało, że wyłoniono najlepszych zawodników i nie mogą się już doczekać Mistrzostw Świata, które odbędą się od 26 sierpnia do 11 września.

„Będziemy walczyć w każdym meczu. Nie możemy się doczekać dobrego występu” – skomentowały Żony, które poprowadziły drużynę do zwycięstw w ostatnich trzech turniejach, w tym w World Challenger w Korei Południowej, który przyniósł im bilet. Kolejna edycja Ligi Narodów (VNL).

Oprócz Simone i Lopeza w 14-osobowej grupie znajdują się: Osniel Mercarejo (MVP Pucharu Panamerykańskiego) i leworęczny Jes Herrera (najlepsze przeciwieństwo).

Środkowy obrońca Javier Concepcion wraca do kadry narodowej, która nie mogła wyjechać do Kanady z powodu Covid-19, a także Romy Alonso, który uszkodził ścięgno rzepki w jednej z nóg.

Po powrocie z Pucharu Panamerykańskiego, Narodowa Szkoła Siatkówki kontynuowała swoje codzienne treningi i zaplanowana jest podróż na Mistrzostwa Świata przez Paryż w przyszły poniedziałek.

Według DD Wives, po przybyciu do Słowenii planują rozegrać mecz rozgrzewkowy ze słoweńską drużyną.

W ostatnich mistrzostwach świata (2018) Kuba zajęła 17. miejsce z jednym zwycięstwem – przeciwko Portoryko – i czterema porażkami.

Kuba jest częścią bardzo trudnej grupy na Mistrzostwach Świata z Japonią, Katarem i Brazylią, która jest pierwszym przeciwnikiem w piątek 26.

Kadra Kuby na Mistrzostwa Świata.

Środkowi obrońcy: Robertland i Simon

Livan Osoria

Poczęcie Xaviera

Asystent: Miguel Angel Lopez

osniel mergarejo

READ  Izraelski minister spraw zagranicznych odwiedza Polskę w celu przywrócenia więzi

Marlon Yando

Jose Miguel Gutierrez

Naprzeciw: Jezus Herrera

Miguel David Gutierrez

Michael „Rosjanin” Sanchez

Przechodzień: Adrian Goode

Liwan Taboda

Liberos: Tam Garcia

Alain Gourguet (debiut z reprezentacją Kuby)

TD: Nicholas Vives.