Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Który obecny zawodnik przypomina Floyda Mayweathera Barry’ego Jonesa?

Który obecny zawodnik przypomina Floyda Mayweathera Barry’ego Jonesa?

Barry Jones porównał czołowego boksera do wielkiego Floyda Mayweathera.

Shakur Stevenson po raz kolejny zaimponował w zeszły weekend, wysyłając ostrzeżenie do dywizji 135 funtów po oszałamiającym zatrzymaniu Shuichiro Yoshiny.

Obecnie walczący w trzeciej kategorii wagowej po zdobyciu tytułów mistrza świata w wadze piórkowej i wyższej, Stevenson ma oczy mocno skupione na chwale wagi lekkiej.

W dywizji, w której znajdują się jedne z największych nazwisk boksu, w tym Devin Haney i Vassily Lomachenko, Stevenson jest prawie pewny, że w którymś momencie tego roku zmierzy się z czołowym pretendentem.

Barry Jones, jeden z najbardziej szanowanych obserwatorów boksu, chwalił gwiazdę Newark, porównując go do jednego z największych bokserskich wszechczasów.

„Jest tak blisko, jak widzieliśmy Floyda od czasu Floyda i nie mówię, że Floyd musiał się przystosować, kiedy był małym facetem, co oznacza Floyda w wadze super piórkowej” – powiedział Jones. boks informatyczny.

„Zawsze wie, gdzie jest w koszu, nigdy nie traci równowagi, wie, kiedy oddać strzał. Potrafi też stwarzać okazje do swoich strzałów.

„To facet, który może robić to, co chce, kiedy chce. Nie podejmuje ryzyka, jest taki dobry, nie musi. Miło jest widzieć, jak podchodzi do swojej pracy.

READ  Siatkarska Liga Narodów (VNL) 2023