Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kto głosował na cesarza Zorga w roku świetlnym?

Kto głosował na cesarza Zorga w roku świetlnym?

W roli Zurga Pixar obsadził hollywoodzką legendę – i ojca weterana MCU Josha Brolina – Jamesa Brolina, co oznacza dopiero jego drugą rolę głosową w 141-kredytowej karierze aktorskiej. Drugi był zaledwie w zeszłym roku, jako narrator czarującej adaptacji Netflix komiksowego serialu Sweet Tooth. Oczywiście, chociaż może być tylko uczniem w pokoju nagrań, jego karierze na ekranie przypisuje się niektóre z najbardziej przełomowych wpisów w pokrewnym gatunku, który, podobnie jak sam Buzz Lightyear, zostanie ponownie odwiedzony kilkadziesiąt lat później.

W 1973 roku pojawił się u boku Richarda Benjamina i Yula Brennera w Westworld, który ostatecznie zyskał współczesną sławę w 2016 roku, kiedy został ponownie uruchomiony jako serial telewizyjny w HBO, choć bez Brolina. W 1979 roku aktor wywołał panikę wśród widzów, występując u boku Margot Kidder w filmie Horror w Amityville, do którego ponownie w 2005 roku wszedł Ryan Reynolds.

Chociaż czas, jaki Brolin spędził na tym nikczemnym kawałku nieruchomości, dowiódł, że może zepsuć go w razie potrzeby, zrozumiałe było, że Pixar szukał bardziej przyjaznego rodzinie złoczyńcy w Astralu i nie musiał patrzeć dalej niż na występ syna jako kosmicznego tyrana wyposażonego do Zrób to.

READ  Źródła Mzima: Tam, gdzie ryby pielęgnują hipopotamy