Tech

Książka kucharska Final Fantasy 14 ukaże się jeszcze w tym roku • Eurogamer.net

Wyrusz w „kulinarną przygodę przez jedną z najbardziej lubianych firm zajmujących się grami”.

Książka z przepisami, oparta na kulinarnych doświadczeniach z Final Fantasy 14, trafi do sprzedaży 9 listopada 2021 roku.

Chociaż nie zostało to oficjalnie ogłoszone przez dewelopera/wydawcę Square Enix, Wario64 odkrywa listę książek kucharskich Ultimate Final Fantasy 14 na Strona internetowa Simona i Schustera I udało mi się odnieść do tego z inną ofertą, która pojawiła się na Amazon (dzięki, silikon).

Podczas gdy ta pierwsza szybko zmieniła nazwę menu na „licencjonowaną książkę kucharską gier wideo”, nie została ona zmieniona na czas, aby uniemożliwić Wario64 zrobienie zrzutu ekranu książki Insights Editions i szczegółów jej zawartości.

Książka zabierze nas w „kulinarną przygodę przez jedną z najbardziej lubianych serii gier”, a książka zaoferuje „niesamowite zdjęcia i instrukcje krok po kroku”, aby pomóc fanom Final Fantasy 14 odtworzyć „niektóre z najbardziej kultowych potraw w grze. ” Oprócz 192 stron i ponad 70 przepisów, zawiera również wstęp reżysera i producenta Naoki Yoshidy, a jego cena detaliczna ma kosztować 35 USD – około 25 GBP.

Ta treść jest hostowana na zewnętrznej platformie, która wyświetli ją tylko wtedy, gdy zaakceptujesz pliki cookie do targetowania. Włącz pliki cookie, aby je wyświetlić.

„Posiadając ulubione smaki z okolic Hydaelyn i Norvrandt oraz łatwe do wykonania instrukcje, ta książka zawiera wiele wskazówek, jak najlepiej wykorzystać swoje składniki” – mówi usunięty teraz opis. „Zacznij dzień od Farmer’s Breakfast, bardzo popularnego, prostego, ale pysznego dania; skosztuj Chleba Rycerskiego z Coerthas; zanurz się w serniku Rolandberry La Noscea i nie tylko”.

Oczywiście nie jest to pierwszy raz, kiedy książka kucharska próbuje przeprowadzić nas przez kulinarne doświadczenia w grze wideo. Donlan wierzy, że książka kucharska garnka Było to szczególnie wyjątkowe, ponieważ zostało napisane przez ekspertkę od gier wideo Victorię Rosenthal i z perspektywy Evy Levante, która podróżowała przez to ostatnie miasto „i poza jego mury”, aby zbierać przepisy.

„To książka kucharska, która służy dwóm celom i służy im naprawdę dobrze” – napisał Donlan. “Po pierwsze: to po prostu doskonała książka kucharska. Zawiera przydatny słowniczek i dobry przepis na sól z pomarańczy i cytryny. Po drugie, jest to wspaniała podróż po wszechświecie, w której wiele osób lubi spędzać czas. Artykuły i mini-linii wokół świat taki jak „Cytryny mogą być bardzo trudne do znalezienia”. O wieży”. Czyż nie? Myśląc o piankach, Levante pisze: „Czasami podróżnik przypomina mi duże pianki… Słyszałem przynajmniej, że pachnie od środka lekko waniliowy. To jest teraz kanon. zajmij się nim”.

READ  Minilodówka Microsoft Xbox Series X w przedsprzedaży

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment