Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Krytyka wciąż pada na Lewandowskiego w Polsce

Trudny moment dla Lewandowskiego

Robert Lewandowski nie ma już swojej świetności. Krytyka wybieliła się, ponieważ przyniosła odwrotny skutek w jego rodzinnym kraju, Polsce, po zawieszeniu wyborów. Niezupełnie trafiony powszechnie, był mniej ważny niż oczekiwano w partiach przeciwko Czechom i Albanii. Teraz, dla większej satysfakcji, zwątpić w jego dziedzictwo dla polskiej gry.

Duży wpływ na Lewandowskiego miał portal „Weslow”, podobnie jak polski piłkarz, który zaczął generować krytykę i opinie na temat faktycznego wpływu „9” na jego kraj. Chociaż nieuniknione jest, że jego awans na poziom klubów, zwłaszcza Borussii Dortmund i Bayernu Monachium, pozostawił jego nazwisko na szczycie (a tym samym jednego z Polski), myślę, że brakuje mu zbyt wiele na poziomie selekcji.

Ponic „ładuje” Lewandowskiego

W rzeczywistości polski Zbigniew Kazimierz Boniek z ExpoPolista został wyznaczony do krytykowania decyzji Weslowa o obsadzeniu Lewandowskiego jako polskiego piłkarza. Z solidnym przesłaniem nie chodzi tylko o to, by grać „dobrze” na egzaminie, ale o pokazanie czegoś Ponadto trofea są do tego koniecznością. Trzecie miejsce na świecie w 1982 roku było obok partnerki największym osiągnięciem Polaka w historii.

Boniek podzielił się: „Moi koledzy z drużyny i ja zdobywamy medale na mistrzostwach świata. To są zwycięstwa, które zapisały się w pamięci Polaków, to nieprawda, że ​​z Bayernem zdobyłeś osiem mistrzostw Niemiec. W końcu słabsi zawodnicy Bayernu w tym drużyna zdobyła tam również tytuły. Zwycięstwa klubowe za granicą mają zupełnie inny wymiar niż trofea zdobywane na szczeblu krajowym”.

Wyślij 'bezpośrednią’ wiadomość do Lewandowskiego

Exputpolista namawiała Lewandowskiego do zdobycia jakiegoś tytułu (lub uznania) z Polską, żeby została zapamiętana jako ważny gracz w swoim kraju: zrobiła i osiągnęła z selekcją w Polsce..Nie interesuje mnie ile trofeów zdobył zwłaszcza z Bayernem czy Barceloną dla naszych rodaków, dla każdego z nas, Grając na najwyższym poziomie, najważniejsze jest to, co znajduje się na liście zwycięzców na koniec naszych karier.,

READ  Jamala odpadła na szóstym miejscu w Tańcu z Gwiazdami w Polsce