Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kryty tor klasy B: chłopcy z St. Dom’s zdobywają pierwszy tytuł stanowy;  Rekordzistą jest Polak Nolan Carey

Kryty tor klasy B: chłopcy z St. Dom’s zdobywają pierwszy tytuł stanowy; Rekordzistą jest Polak Nolan Carey

LEWISTON — Little St. Dominic Academy zajęła pierwsze miejsce w poniedziałek w Merrill Gymnasium na terenie kampusu Bates College w dniu, w którym ustanowiono pięć rekordów na halowych mistrzostwach chłopców klasy B.

„Byliśmy ryczącą myszą” – powiedział Dan Campbell, główny trener drużyny.

Tylko pięciu biegaczy zakwalifikowało się do mityngu stanowego St. Dom’s. Święci nie zdobyli ani jednego punktu w rozgrywkach terenowych. Ale tych pięciu sportowców łącznie zdobyło 57 punktów, wyprzedzając obrońcę tytułu Yorka (49) i Freeport (48), zdobywając pierwszy tytuł szkoły na torze halowym.

York wygrał spotkanie dziewcząt z 62,50 punktami, prowadzony przez trzy zwycięstwa juniora Gary’ego Drake’a na milę, 800 metrów i 2 mile. Bucksport zajął drugie miejsce z 47 punktami, a Natasha Monreal powróciła, by zostać mistrzem w skoku w dal i trójskoku. Freeport zajął trzecie miejsce z 44 punktami.

St. Dom’s otworzył spotkanie chłopców wygraną w sztafecie na 3200 metrów z Teddym Wagnerem, Samem LaVertierem, Christopherem Pottle i Jamesem Cagnattą.

Cognata mógł pobić rekord życiowy na 400. Jego czas wysiewu był tuż poniżej rekordu klasy B. Zamiast tego prowadził 800 i 200 oprócz sztafety inauguracyjnej. Wygrał 800 i zajął piąte miejsce na 200.

„Dla mnie ten tytuł zespołu to coś więcej niż rekord stanu”, powiedział Cagnatta, jedyny senior zespołu, który uczęszcza do Winthrop High School.

Dom’s wciąż wygrał 400, dzięki Emmettowi Mooneyowi, który osiągnął szybki wynik 51,67. Mooney był również trzeci w 200.

W konkurencjach dystansowych Bottle zajął trzecie miejsce na milę, czwarte na 2 mile i trzecie na 2 mile dla Lavertiere.

„Duch, który mieli, był jak pałeczka przekazywana od jednego dziecka do drugiego” – powiedział Campbell.

Spośród pięciu stanowych rekordów klasy B ustanowionych w poniedziałek, dwa należały do ​​młodszego sprintera Mount Desert Island, Milesa Burra. Burr kręci głową w agresywnym, niekonwencjonalnym stylu.

READ  Polska Azji? – OpEd – Przegląd Eurazji

„To jest jak kurczak lub struś” – powiedział Burr. „To głównie moja głowa. Jeszcze jej nie odłożyłem.

Jednak to na niego działa. Pobił rekord w eliminacjach z czasem 6,47 sekundy w 55 kresce, a następnie wygrał finał z czasem 6,51. Oba były nieco poniżej rekordu z 2013 roku, który wynosił 6,53, ustanowionego przez Denzela Tomaszewskiego z Walii.

Burr osiągnął 22,34, aby pobić rekord 200, tuż poniżej znaku 22,67 ustanowionego przez Nate Martina z Greeley w 2009 roku.

„Celem było bieganie poniżej 22 lat, ale nadal był to duży PR. Jestem z tego powodu szczęśliwy” – powiedział Burr.

Rekordy stanu Maine można ustanowić tylko na spotkaniach stanowych. Inne osiągnięcia pochodzili od seniora Yorku Matta Charpentiera w pchnięciu kulą, juniora Freeport Reece’a Perry’ego w skoku o tyczce; oraz polski weteran Nolan Carey na 55 przez płotki.

Przez większą część sezonu Carey biegał lepiej niż Donald Boyer z Foxcroft Academy, który w 2013 roku ustanowił rekord biegu przez płotki z czasem 7,68 sekundy. W poniedziałkowych eliminacjach osiągnął czas 7,67, po czym obniżył go w finale z czasem 7,62. .

„Tak bardzo chciałem tej płyty” – powiedział Carey. „Uwielbiam to odkąd byłem mały”.

Charpentier poprawił swój własny rekord o ponad stopę rzutem 57-10 1/2.

„Tęskniłem za jednym, który miał blisko 58, 59 stóp. Prawie go złapałem” – powiedział Charpentier, który bierze udział w zawodach piłkarskich i terenowych w Bates College.

Perry ukończył już skok o tyczce, kiedy pokonał poprzeczkę 14-1, o ćwierć cala mniej od rekordu Briana Johnsona ze Scarborough z 1986 roku. Podczas swojej trzeciej próby Perry pokonał rekordową wysokość, gdy tłum klaskał na pasie startowym.

„Wierzyłem w to, co robię. Wydaje mi się, że wykorzystałem to, co miałem, jako talent. To była zabawa. Tłum wnosi dużo energii i żywię się tym” – powiedział Perry.

READ  Polska> Parafia pomaga przesiedlonym Ukraińcom w diecezji Norwich

Senior ze Starego Miasta Corbin Flewelling wygrał skok wzwyż (6-2), skok w dal (21-8) i trójskok (45-5 1/2).

Drake wyróżniał się po stronie kobiet. Ona i jej koleżanka z drużyny Molly Keneally poszły 1-2 na milę. W biegu na 800 metrów Drake poczuła nacisk ze strony Emmy Young z Cape Elizabeth po 400 metrach, ale wygrała z czasem 2:18,03 — szybciej niż jej czas rozstawienia i mniej niż trzy sekundy od rekordu stanu. Drake wygrał 2 mile o 35 sekund w 11:35,06.

„Moja przyjaciółka Molly Keneally również potroiła dziś dystans, ponieważ staraliśmy się zdobyć jak najwięcej punktów. Zmiażdżyła milę” – powiedział Drake. Keneally zajął szóste miejsce na 800 i ósme miejsce na 2 mile. „Moja mentalność z nią to tylko jedno wydarzenie na raz”.

Emma Burr z MCI, niespokrewniona z Mylesem Burrem, wygrała bieg przez płotki i 200 metrów, zajmując drugie miejsce w biegu i ustanawiając trzy szkolne rekordy.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci wiadomość e-mail z kodem resetowania.

„Poprzedni

Następny”

READ  Tweety - Aktualności - Koledzy ze szkoły artylerii spotykają się w Polsce podczas wspólnego treningu