Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Krótki raport: Recenzje Fire Emblem Warriors: trzy nadzieje

Zdjęcie: Nintendo

To niesamowicie pracowity tydzień dla Switcha z premierą takich tytułów jak upadek mężczyznA Bohaterowie rolek A Sonic Origins. Oprócz tych wszystkich gier dostaliśmy również tytuł pierwszej imprezy Wojownicy z emblematem ognia: trzy nadzieje.

To kolejna niesamowita gra Musou autorstwa zespołu Omega Force, w której Ty (gracz) kontrolujesz zupełnie nową postać Sheza, gdy przygotowują się do zmierzenia się z protagonistą Three Houses Byleth. Stamtąd łączysz się z Edelgardem, Dymitrem i Claude i zostajesz zaproszony do wyruszenia w zupełnie nową przygodę.

W naszej własnej recenzji zauważyliśmy, że gra poprawiła się na wiele sposobów w stosunku do jej poprzedniczki z 2017 roku, a także miała solidną wydajność i kampanię pełną akcji – co dało jej dziewięć na dziesięć gwiazdek.

Oto podsumowanie tego, co do tej pory powiedziały inne sklepy. GryRadar + (Przeważnie) Podoba mi się i daję mu 3,5 na 5:

„Fire Emblem Warriors: Three Hopes to świetny hybrydowy system walki, który nie zwalnia tempa dla swoich sympatycznych postaci”.

Vooks.net Pochwalił grę za bezbłędne połączenie rozgrywki i strategii – dając jej 4,5 na 5:

„Fire Emblem Warriors: Three Hopes może być najlepszą grą z serii Warriors. Jest to całkowicie bezbłędne połączenie szybkiej rozgrywki typu hack-and-slash z metodyczną i przemyślaną strategią, z powracającą obsadą tak dynamiczną jak zawsze. tak duży jak on, to nie jest. Zaskakujące, że wiele postaci czuje się tak samo w walce, ale łatwo jest spojrzeć wstecz na to, jak niesamowity jest każdy inny jej aspekt.

Nintendo Insider Dała grze 9 na 10 punktów, zauważając, że była to „wyjątkowa cecha” wśród kilku gier Warriors na Switch:

Fire Emblem Warriors: Three Hopes bezczelnie wskakuje do bitwy, zapewniając taktyczną błyskotliwość i równie heroiczną akcję.To wyjątkowa cecha wśród wielu gier Warriors na Nintendo Switch i być może najlepsza do tej pory ozdoba przenośnej konsoli domowej – naładowana armiami do rzezi, uczciwego opowiadania historii i nie tylko, wystarczająco treści, abyś był zajęty przez wiele miesięcy, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży.

Komiks.com Powiedział, że jest „bliższy perfekcji, niż jest do tego uprawniony”, ocena 4,5 na 5:

Wojownicy z emblematem ognia: trzy nadzieje Ma wystarczająco dużo DNA, by ten przywilej go zadowolić. Pod pewnymi względami poruszanie się po polu bitwy podczas odblokowywania umiejętności takich jak Zabójstwo czy Nosferatu jest bardziej zgodne z chaotycznym, rozdartym wojną polami bitwy Fodlana niż wcześniej”.

A destrukcyjny Również pod wrażeniem najnowszego wpisu Warriors, przyznając 9 na 10 punktów:

„Podczas gdy esencja wojownicy Rozgrywka prawdopodobnie nie wygra osób, które już próbowały się do niej dostać, czyli tych z Was kto to lubi? Musi mieć dużo zabawy trzy nadzieje. „


Wypróbujesz tę grę dla siebie, gdy pojawi się na Nintendo Switch jeszcze w tym tygodniu? Powiedz nam poniżej.

Należy pamiętać, że niektóre z linków zewnętrznych na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.