Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kristi L Martin | Wiadomości, sport, praca

POLSKA, Ohio – Dożywotnia mieszkanka East Liverpool, 55-letnia Kristi L. Martin przeszła wraz z kochającą rodziną u jej boku w Hospicjum House w Polsce w środę, 21 lipca 2021 roku, po ciężkiej walce z rakiem.

Christie urodziła się w Salem 12 stycznia 1966 roku jako córka Roberta (Lisy) Gorby z Sebring i Florence E. „Lesbijka” McCahan Ring i jej mąż Bill pochodzą ze wschodniego Liverpoolu.

Najbardziej znana jest jako kelnerka w East Liverpool Pizza Hut, gdzie pracuje od 30 lat, kończąc w 1984 r. miejscową szkołę Beaver High School. Kristi miała ogromny entuzjazm do życia i szczególną więź z rodziną, zwłaszcza z wnukami.

Pozostała, by pielęgnować wspomnienia swojego 32-letniego towarzysza Marka Hoffmana i jej synów, Howarda (Rachel) Martina z East Liverpool, Tylera (Mary) Martina z Wellsville, Daltona Hoffmana z Burgstown w Pensylwanii i jej wnuków. Camryn, Peyton, Eli i Easton Martin. Zostawiła też swojego brata Roba (Leanne) Gorby’ego z East Liverpool, siostrzenicę Haydon Gorby i jej dzieci, Knoxa, Rebela i Crowe’a.

Rodzina i przyjaciele Christie będą świętować jej życie w jej domu, 1746 Montana Ave. , East Liverpool w sobotę, 31 lipca, 13:00-18:00 Kaplica pogrzebowa Arnera w Chester ma zaszczyt pomóc swojej rodzinie w tych usługach.

23.07.21

READ  Jak draft 2022 MLB wpływa na skład Louisville w 2023 r.