Koszykówka chłopców: Levi Debets, Polska Slam w Lizbonie B South Prelims

LIZBONA – Dwustronna gra szlemowa Leviego Dibeta była równie stresująca, jak wtorkowe podpisanie wygranej Lizbony w play-offach u siebie.

Kiedy Greyhounds wyjechały z Polski 73-48, aby wygrać eliminacje South Indian Basketball Prelims, mocny Throwdown wywarł większy wpływ niż dwa punkty, które dali.

„Tam, kiedy to zrobiłem, myślę, że dodało to widowni, dodało naszą drużynę, a potem nigdy nie oglądaliśmy się za siebie, więc myślę, że to duży kawałek” – powiedział Debets-High 26 punktów, który strzelił mecz. „Świetny kawałek dla nas mentalnie i na tablicy wyników.”

Zajmujące piąte miejsce Greyhoundy (15-3) awansują do regionalnych ćwierćfinałów, gdzie zmierzą się z numerem 4 w Dolinie Medomac. Dwunaste miejsce zakończyło sezon 6-13.

„Zagraliśmy dobry, ciężki mecz koszykówki. Zagrali wspaniały mecz koszykówki” – powiedział polski trener Phil Flynn. Graliśmy, nie strzeliliśmy piłki.

„Koszykówka to bardzo prosta gra, wiesz? Piłkę trzeba było trochę bardziej wrzucić do kosza. Ale to dla nich duma, grali lepiej. Nie sądzę, że graliśmy złą grę, myślę, że grali dobrze , to od nas bo nie możemy wrzucić piłki do kosza.

Wsad Tybetu miał miejsce w trzeciej kwarcie i powiększył przewagę Greyhounds do 43-24 w ramach biegu 10-0 w Lizbonie, po którym drużyny wymieniły się koszami, aby rozpocząć drugą połowę.

Debets powiedział, że rozmowa w niepełnym wymiarze godzin dotyczyła samoobrony.

Utrzymaliśmy ich na pięciu punktach w drugiej kwarcie. (trener Jack Gentle) „Wiesz, jeśli gramy w ten sposób defensywnie, włożyliśmy piłkę na ring, wygramy mecz. „To właśnie zrobiliśmy w drugiej połowie” – powiedział Debets.

Gentle powiedział, że nie podobała mu się obrona Lizbony w pierwszej kwarcie, która pozostawiła dla Rycerzy sześć koszy. Osiem kolejnych minut później Greyhounds objęły prowadzenie 20-17, dzięki 10 punktom Debets i siedmiu innym punktom gorącego Charliego Doyle’a.

READ  Berło Morskie MBDA do ochrony polskich okrętów wojennych Miecznik

„Nie zabezpieczaliśmy ich ekranów tak bardzo, jak potrzebowaliśmy, i daliśmy dużo otwartego materiału” – powiedział Gentle. „Byliśmy bardzo wyrównani w drugiej i trzeciej kwarcie i uważaliśmy, że nasza obrona przed presją była bardzo dobra”.

Hayden Kristner zdobył osiem punktów w pierwszej kwarcie Polski, ale odpadł jako drugi. Hunter Gibson zakończył pozostałe dziewięć punktów Knights na początku sezonu z maksymalnie 21 punktami. Polska wyszła na krótkie prowadzenie w drugiej kwarcie, zanim John Badenot (13 punktów) zakończył pierwszą połowę 12:1. .

Gibson miał również za zadanie być głównym obrońcą przed Debbie, którą Flynn nazwał „ciężarem”.

„Zrobiliśmy dobrą robotę, łapiąc dwóch z nich, a pozostali naprawdę zrobili postępy” – powiedział Flynn.

Z wyjątkiem Doyle’a w pierwszej kwarcie, Lizbona zdobyła siedem punktów Masona Bookera w trzeciej kwarcie i dziewięć z 16 punktów Cadena Boone’a w czwartej kwarcie.

Doyle zakończył z 13 punktami dla Lizbony.

„To robi różnicę. Jeśli uderzysz więcej niż jednego faceta, to naprawdę otwiera wiele rzeczy” – powiedział Gentle. „Nie chodzi o to, że ludzie zaczynają się martwić o innych graczy, że ludzie mogą tworzyć podwójne i potrójne opłaty. To nasza filozofia przez cały rok, chcemy mieć pewność, że mamy zrównoważony wynik.

Debets powiedział, że jest zadowolony, widząc postępy swoich kolegów z drużyny.

„Myślę, że to bardzo dobre dla morale naszego zespołu, pójście na wielki mecz, aż do piątku (Portland) Expo, myślę, że to naprawdę najlepsza rzecz dla nas, aby naprawdę wygrać dobrą drużynę. Rozumiem” – powiedział Debets.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.