Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Koszulka Hi-Fi Rush stanowi kolejny dowód istnienia wersji na Switcha i PlayStation

Koszulka Hi-Fi Rush stanowi kolejny dowód istnienia wersji na Switcha i PlayStation

W zeszłym tygodniu deweloper Tango Gameworks udostępnił stosunkowo niewielką aktualizację Hi-Fi Rush, aby uczcić pierwszą rocznicę premiery popularnej gry Rhythm Brawler; Jednak badacze danych zagłębiający się w wewnętrzne elementy aktualizacji twierdzą teraz, że znaleźli więcej dowodów – w postaci unikalnych projektów koszulek – na to, że premiera PlayStation i Switch jest już w drodze.

Doniesienia o tym, że gra Hi-Fi Rush dostępna wyłącznie na PC i Xbox może trafić na PlayStation i Switch, pojawiły się po raz pierwszy w styczniu, po tym jak wielu wiarygodnych autorów zaczęło rozszerzać informacje na temat twierdzeń informatora Nate the Hate, że Microsoft był ustawiony na „jeden z [its] Bardziej popularne wydania własne dla konkurencyjnego systemu” w tym roku.

I chociaż od tego czasu nie było żadnych oznak oficjalnego ogłoszenia potwierdzającego te raporty, w najnowszej aktualizacji Hi-Fi Rush zebrano dane na temat odkryć (Dziękuję Wario64) dodało pogłoskom większej wiarygodności. Łatka 7, jak oficjalnie nazywa się aktualizację z zeszłego tygodnia, zawiera rocznicowy pakiet koszulek zawierający nowe ubrania dla Chai. Cztery z tych projektów są dostępne dla wszystkich, natomiast trzy są przeznaczone wyłącznie dla platformy – Xbox, Steam lub Epic Games Store, na której gracze są właścicielami gry. AleA numer Do Górniczy Twierdzą teraz, że w aktualizacji odkryli dwie dodatkowe, nieużywane koszulki i podejrzanie przypominają projekty ekskluzywne dla Switcha i PlayStation.

Głębokie zanurzenie się w oficjalną rozgrywkę w Hi-Fi Rush.Obejrzyj na YouTube

Jeden z tych projektów, w charakterystycznej dla Nintendo czerwono-białej kolorystyce, brzmi „Rock out! Anywhere” – logo idealnie pasujące do przenośnej gry na Switchu – podczas gdy drugi projekt, w kolorze niebieskim PlayStation, przedstawia sylwetkę Chai i słowa: „ Jestem tutaj kochanie.” „.

Zakładając jego autentyczność, niestety nie można wyciągnąć żadnych ostatecznych wniosków z jego odkrycia; Mogą mieć na myśli wydanie Hi-Fi Rush na Switchu i PlayStation, być może nawiązując do wcześniej zaplanowanej, ale teraz porzuconej premiery. Tango Gameworks mogło sobie pozwolić na małą zabawę kosztem wszystkich pod wpływem styczniowych plotek – dopiero oficjalny komunikat Microsoftu rozstrzygnie sprawę raz na zawsze.

Choć wszystko jest takie, jak się wydaje, ich odkrycie jest interesujące nie tylko ze względu na gorączkę Hi-Fi, ale także z powodu późniejszych plotek, że ostatni Wcześniej gry własne przeznaczone wyłącznie na konsolę Xbox przygotowywały się do przeniesienia na PlayStation i Switch – po tym, jak Sea of ​​Thieves zostało wywołane po imieniu więcej niż raz. To z pewnością może być ciekawy rok dla Xboxa.

READ  Phil Spencer chce uruchamiać gry Sony i Nintendo na Xboxie, ale twierdzi, że się tego nie spodziewa