entertainment

Kostiumy Netflix Squid będą Halloween 2021 gorące jak rakieta sprzedaży Amazona

Poruszaj się po wiedźmach i szkieletach – tegoroczny must-have kostium na Halloween wygląda jak różowy kombinezon lub zielony dres.

Według Google Trends oba elementy są badane – to one składają się na wielki sukces Netflixa gra w kalmary Seria — od czasu premiery serii w zeszłym miesiącu na całym świecie wzrosła o 9400%.

Serial południowokoreański jest obecnie numerem 1 w serwisie Netflix na całym świecie, co doprowadziło do zwiększonego popytu na kostiumy na Halloween.

Przejdź tutaj, aby dowiedzieć się więcej o aktualizacjach, nowościach i recenzjach z całego północnego wschodu

Amazon ogłosił te różowe garnitury z kociołka jako numer Jeden z bestsellerów Amazonka, więc wygląda na to, że wielu fanów przebierze się za niesławnych showrunnerów i biegaczy w to Halloween.

Firma poligraficzna Awesome Merchandise również udziela porad dotyczących ubierania się w latach 80., jak postacie z Netflixa Dziwne rzeczy Albo w szkolnym mundurku jak Akademia Parasolowa Wygląda też gorąco na Halloween.

Squid to najbardziej udana premiera Netflixa. Prawa autorskie: Netflix

Założyciel Luke Hodson powiedział: „Oprócz archetypowych klasyków, takich jak duchy, zombie i czarownice, spodziewamy się ogromnego wzrostu liczby ubrań inspirowanych telewizją w tym sezonie Halloween.

„Produkty telewizyjne i filmowe tworzą tak mocne kostiumy, ponieważ to świetny temat do rozmowy i ludzie powinni od razu cię poznać.
„Ponieważ coraz więcej osób dzieli się swoim wyglądem w mediach społecznościowych, inni mogą czerpać inspirację ze wskazówek dotyczących stylizacji, które pomogą poprawić ich wygląd”.

Kałamarnica była sensacją od czasu swojego przybycia Netflix A 111 milionów widzów na całym świecie sprawiło, że był to największy do tej pory program tego giganta telewizyjnego.

Widzowie byli zniesmaczeni krwawymi scenami z serialu horror-thriller, ale stał się on światowym hitem, zajmując szczyty list przebojów w wielu krajach, w tym w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

READ  Elvis Presley nieoczekiwanie zmienił swój wygląd pastą do butów | Muzyka zabawa

Pomimo pokazywania gier na placach zabaw, seria hiperprzemocy ma ocenę 15 w Wielkiej Brytanii, co oznacza, że ​​jest odpowiednia tylko dla dzieci w wieku 15 lat i starszych.

Zawiera 456 zdesperowanych zawodników, którzy rywalizują ze sobą w śmiertelnie niebezpiecznej grze o przetrwanie, aby wygrać pierwszą nagrodę w wysokości około 30 milionów funtów.

Chociaż program był transmitowany na całym świecie, niektórzy uważają, że brutalne i przerażające sceny nie są odpowiednie dla młodych ludzi.

Szkoła w Teesside poprosiła rodziców, aby nie pozwalali swoim dzieciom na oglądanie programu ze względu na charakter treści, Raporty TeessideLive.

Conyers School w Stockton-on-Tees powiadomiła rodziców Serwis społecznościowy Facebook Graficzny charakter programu zachęca ich do sprawdzenia ustawień rodzicielskich na urządzeniach Netflix ich dzieci.

„Jeśli nie są w grupie wiekowej, która ma wypełnić certyfikat, nie powinni oglądać tego serialu/filmu” – czytamy w oświadczeniu.

Aby otrzymywać najnowsze lokalne wiadomości z ostatniej chwili prosto do swojej skrzynki odbiorczej, przejdź tutaj, aby zapisać się do naszego bezpłatnego biuletynu

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment