Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kostium Yennefer pochodzi bezpośrednio z kontynentu wiedźmińskiego

W miarę jak wiedza o Wiedźminie wykracza poza gry i książki, istnieje wiele pięknych Yenneferów, z których można czerpać inspirację.

Sezon 1 Netflixa Magik Każdy z jej bohaterów miał zasłużyć na zasłużone wprowadzenie do nowoprzybyłych do serii, którzy być może nie znali opowieści o Geralcie z Rivii. To oznacza kochanka MagikJego tradycje zawierają wiele materiałów źródłowych, podobnie jak niestandardowi cosplayerzy.

Jeden członek obsady, aby uzyskać od niej zauważalną promocję Wiedźmin 3 Iteracją była zdecydowanie Yennefer z Vengerberg, chociaż jej charakter w grze już nieco różnił się od scenariusza. Jednak każda z Yennefer ma do zaoferowania piękno Aretuzy, a ponieważ gra wideo Yennefer jest najbardziej znaną aktorką, może również wybrać się na cosplay.

POWIĄZANE: 15 RPG akcji do grania, jeśli chcesz, Wiedźmin 3

Dzięki swojej magii soczewek kontaktowych i własnym genom, modelka i modelka Katrina Marie wzmocniła dwie z najbardziej widocznych cech fizycznych Yennefer, jej przeszywające fioletowe oczy i ciemne włosy, wszystkie pokryte domyślnym kostiumem mrocznej wiedźmy, a nie jednym DLC. Biorąc wszystko pod uwagę, cechy Kateriny zdecydowanie bardziej pasują do gry wideo Yennefer niż do przedstawiania postaci przez Anyę Chalotra.

Yennefer of Vengerberg Cosplay Wiedźmin

Ta ostatnia część prawdopodobnie nie jest przypadkiem, biorąc pod uwagę, że forma Yennefer miała być pierwotnie zaczerpnięta z polskiej modelki Klaudii Wróbel, przynajmniej do czasu, gdy twórcy zdecydowali się nadać jej średnio wyglądające cechy, które znacznie lepiej pasowałyby do jej postaci w grze. Tymczasem Yennefer jest u Andrzeja Sapkowskiego Wiedźmin Powieści mają być dość krótkie i chociaż jest równie piękna, jej chude usta są prawdopodobnie największym odejściem od gry, a fani telewizji są teraz z nią zaznajomieni.

Yennefer z Netflixa była ostatnio widziana w finale sezonu 1 podczas bitwy o Sodden Hill, w oparciu o Magiks W sezonie drugim najwyraźniej nie uciekła z pola bitwy bez szwanku. Ponieważ Yennefer jest obecnie przetrzymywana – prawdopodobnie – przez Imperium Nilfgaardu, trudno sobie wyobrazić powrót do fantazyjnych ubrań, które nosiła przez jakiś czas w sezonie 1, więc może skończyć ubrać się jak w Wiedźmin 3 Aby wyglądać bardziej gotowo do bitwy.

Podczas gdy sezon 2 prawdopodobnie zacznie się od Geralta, który przejmie obowiązki przedszkola i szkolenia z Ciri, trudno pomyśleć, że w pewnym momencie nie będzie szukał swojej dziewczyny Yennefer, chociaż trudno sobie wyobrazić, jak Wild Hunt wszedł tutaj do gry . Najbardziej Wiedźmin Fani wiedzą teraz, że kręcenie serialu jest już gotowe, więc pozostaje tylko czekać na wybuchowe prezenty Netflix.

Magik Drugi sezon pojawi się na Netflix pod koniec 2021 roku.

WIĘCEJ: 10 błędów, które każdy popełnia grając w Nier Replicant

Źródło: Codzienny Cosplay

Wioska Resident Evil Heisenberg Hammer

Resident Evil VIllage: Jak zdobyć części mechaniczne do młota Heisenberga


READ  Recenzja IMAX Black Widow — koncentracja na rozrywce