Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Korona” ma ukazać się w piątym sezonie.  Imelda Staunton w teledysku dla fanów

„Korona” ma ukazać się w piątym sezonie. Imelda Staunton w teledysku dla fanów

Staunton chwali swoich poprzedników i ujawnia datę premiery sezonu 5

W styczniu 2021 roku dowiedzieliśmy się, że Imelda Staunton, 64-letnia aktorka ściśle związana z rolą profesor Dolores Umbridge w „Harrym Potterze i Zakonie Feniksa”, pojawi się jako królowa Elżbieta II w piątym sezonie programu Netflix „Korona.” Niedawno w sieci pojawiły się jej pierwsze zdjęcia jako królowej.

W sobotę podczas wydarzenia Netflix „TUDUM” aktorka zwróciła się do widzów serialu w specjalnym filmie. „Jestem gotowa do udziału w The Crown, ponieważ właśnie rozpoczęliśmy pracę nad sezonem 5. Jestem zachwycona, że ​​mogę tu być i wcielić się w rolę królowej Elżbiety II od dwóch wspaniałych aktorek – Olivii Colman i Claire Foy. Zrobię więcej, niż będę mógł, aby dotrzymać standardów pracy, które ona narzuca.Te aktorki – mówi w nagraniu.

Następnie Staunton ujawnił datę premiery piątego sezonu serialu. – W imieniu aktorów i twórców serialu mam zaszczyt poinformować, że nowy sezon „Korony” zostanie pokazany w listopadzie 2022 roku – powiedziała.

Kto zagra w piątym sezonie „Korony”?

Ostatnia informacja, jaką ujawniła produkcja „Korony” dotycząca sezonu 5, była taka, że ​​Johna Majora, byłego premiera Wielkiej Brytanii w latach 1990-1997, wcieli się w rolę Johnny’ego Lee Millera. Brytyjskiego aktora znamy z jego hitów, takich jak „Trainspotting”, „Elementary” czy „Hakerzy”.

W sezonie 5 zobaczymy także: Elizabeth Debicki jako księżną Dianę, Dominica Westa jako księcia Karola, Jonathana Pryce’a jako księcia Filipa i Leslie Manville jako księżniczkę Małgorzatę.

Przeczytaj także:
Król tygrysów powrócił. Joe Exotic jest za kratkami w zwiastunie drugiego sezonu filmu dokumentalnego

READ  W tym miesiącu na Netflix pojawi się nowy thriller tajemniczy